جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

مرحله نخست لیگ آفرود گیلان در رشت برگزار شد

مرحله نخست دوره مسابقات انتخابی تیم آفرود گیلان با میزبانی رشت، در پیست ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد.

محسن واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، اظهار داشت: مرحله اول لیگ دو دیفرانسیل(آفرود) گیلان به میزبانی رشت و با حضور 30 ماشین آفرود برگزار شد که در پایان در رشته چهار سیلندر مهدی محبی از لاهیجان به مقام نخست دست یافت و در چهار سیلندر انژکتور هم احمد عشوری از لنگرود به مقام نخست رسید.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان افزود: در شش سیلندر انژکتور هم حسن غضنفری از بندرانزلی به مقام نخست رسید و در قسمت اورهال هم پیام جعفرخواه از رشت اول شد، در شش سیلندر کابراتور هم محسن مقارزی از لاهیجان به مقام قهرمانی رسید.

وی با بیان اینکه مرحله دوم لیگ آفرود هفته آینده در بندر انزلی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: اولین دوره مسابقات انتخابی تیم آفرود گیلان در سطح بسیار عالی برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

واحدی تصریح کرد: به شخصه امیدوارم با توجه به حضور گسترده و بی‌نظیر مردم و علاقه‌مندان، با جذب اسـتعدادهای غیـرقابل انکار این خطه و پتانسـیل موجود، در این رشـته گام‌های مؤثـری در آموزش اصول رانندگی، فرهنگ‌سازی و پرورش قهرمانان و جوانان این اســتان و همچنین پر کردن اوقات فراغت خانواده ‌ای دارای خودرو برداریم.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/10/12/959204

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم