کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

اینانلـو برند طبیعت ایران بود

ستاد دانشگاه آسیا و اقیانوسیه در ژاپن با تاکید به نقش موثر محمد علی اینانلو در زمینه آگاه سازی جامعه به حفظ طبیعت گفت: اینانلو برند طبیعت ایران بود.

به گزارش خبرنگار  اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مرحوم محمدعلی اینانلو کارشناس محیط‌ زیست، مجری تلویزیون، گوینده رادیو، روزنامه‌نگار و مستندساز پس از 68 سال عمری مملو از ترویج فرهنگ طبیعت‌گردی و آموزش دوستداران طبیعت در روز 12 دی ماه درگذشت.

در این رابطه کاظم وفاداری دارنده فوق دکترای اقتصاد محیط زیست با محوریت طبیعت‌گردی درباره فوت مرحوم اینانلو به تسنیم اظهار داشت: بنده چون سال‌ها است در ژاپن زندگی و تدریس می‌کنم دورادور مرحوم اینانلو را می‌شناختم، به واقع آقای اینانلو یک برندی در حوزه طبیعت‌گردی ایران بود.

وی ادامه داد: مرحوم اینانلو در زمینه آگاه سازی و ایجاد توجه و حساسیت مردم به حفظ طبیعت بسیار تلاش کرده بود. 

این دارنده فوق دکترای توسعه مناطق روستایی با محوریت گردشگری  تصریح کرد: انشا ا.. راه مرحوم اینانلو از طریق دوستان وی ادامه پیدا کند.

وفاداری که هم اکنون دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه آسیا و اقیانوسیه در کشور ژاپن است در خاتمه خاطر نشان کرد: قطعا مرحوم اینانلو شاگردانی را تربیت کرده است که راه او را ادامه خواهند داد.

آخرین گفت‌وگوی تفصیلی مرحوم اینانلو با عنوان «هت‌تریک "اینانلو" در تاریخ 500ساله شاهسون‌ها / شکارچی 1 _ محیط‌زیست 1000» را تسنیم در مشاهده کنید.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

 http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/10/15/962231/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم