جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

فصل جدیدی از گردشگری کشور ورق خورد

اصفهان - ایرنا - معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در نخستین کنفرانس برند گردشگری گفت: با این کنفرانس فصل جدیدی از گردشگری کشور ورق خورد و مجموعه سرمایه های اجتماعی و انسانی حاصله در این هم اندیشی پشتوانه خوبی برای ادامه راه است.

به گزارش خبرنگار اعزامی گردشگری ایرنا به اصفهان، مرتضی رحمانی موحد شامگاه دوشنبه در آیین اختتامیه نخستین کنفرانس بین المللی برند گردشگری در اصفهان افزود: فهرست بلند بالایی از افراد در این همایش مشارکت داشتند که از جمله آنها می توان از مردم شریف اصفهان، مجموعه های دانشگاهی کشور، اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی، شهرداری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، نمایندگان unwto و یونسکو، اساتید و چهره های علمی خارجی حاضر نام برد.
رحمانی اضافه کرد: برند یعنی نمایاندن و ایجاد حسی که در کمترین زمان بیشترین مفهوم را برای مخاطب ایجاد کند و پایان همایش برند، آغازی است برای ادامه مسیری که با اتکا به دارایی های گذشته که نشان یا نماد ملی کشور تعیین خواهد شد.
وی در پایان اضافه کرد: جمع بندی نهایی از این هم اندیشی ها به چارچوبی برای تعیین برند ملی خواهد انجامید که در ادامه فراخوانی ترتیب می دهیم و در آن از افراد خلاق و فعال در زمینه گردشگری یاری و بهره می گیریم. 

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا

http://www.irna.ir/fa/News/81907624

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم