جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

موزه دفاع مقدس، مقصد گردشگری شد

تهران - ایرنا - موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ستاد گردشگری شهرداری تهران توافق کردند این موزه را در نقشه تهرانگردی به عنوان یکی از مقاصد گردشگری تهران جای دهد.
موزه دفاع مقدس، مقصد گردشگری شد
به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تفاهم نامه همکاری بین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ستادگردشگری شهرداری تهران روز سه شنبه به امضای علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و مهدی سیف رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران رسید.
این تفاهم نامه به منظور تقویت و توسعه همکاری بین موزه و ستاد گردشگری شهرداری تهران و فراهم کردن زمینه ارائه خدمات گردشگری به شهروندان تهرانی به امضا رسیده است.
طبق مفاد تفاهمنامه قرار است موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در تبلیغات شهری معرفی شود.
به گزارش ایرنا، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که پیش تر با نام باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت شناخته می‌شد، یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران است که در کنار مجموعه‌هایی مانند باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی ایران، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلای تهران در اراضی عباس‌آباد (تهران) احداث شده است.
این موزه با زیربنای 205 هزار متر مربع، یکی از بزرگترین باغ موزه‌های کشور است که از بخش های مختلفی مانند تالارهای هفتگانه، باغ راه، دریاچه مصنوعی، آبنمایش، سالن های آمفی تئاتر و سراسرنما تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی های دیجیتال سعی در انتقال مفاهیم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد. 

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - انتهای خیابان سرو - روبروی پارک طالقانی - موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس واقع شده است.

 http://www.irna.ir/fa/News/


ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم