جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

نشست تخصصی فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری برگزار می شود

نشست تخصصی مربوط به فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری روز پنج شنبه 21 آبان ماه و در حاشیه دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و همچنین هفتمین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری کشور در کیش برگزار می شود.سعید شیرکوند، معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگریبا اعلام این خبر افزود: دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و همچنین هفتمین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری کشور از 18 تا 21 آبان ماه در جزیره کیش برگزار می شود.

شیرکوند در ادامه یادآور شد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان یکی از ارکان نمایشگاه و همچنین همایش مربوط به سرمایه گذاری، همکاری های لازم را در زمینه برگزاری این رویداد اقتصادی و فرهنگی داشته است.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان تصریح کرد: ادارات کل میراث فرهنگی استانها، شرکت‌ها و موسسات سازمانهای دولتی و بخش خصوصی در حوزه گردشگری و صنایع دستی غرفه‌هایی را به طور مستقل در این نمایشگاه در اختیار دارند.

وی اضافه کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه، روز پنج شنبه 21 آبان ماه نشست تخصصی مربوط به فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری برگزار می شود، در این نشست تخصصی تلاش خواهد شد تمامی شرایط و موقعیت های لازم و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تشریح می شود.

شیرکوند افزود: در این نشست تخصصی، آگاهی های لازم نسبت به نحوه آغاز فعالیت ها در حوزه گردشگری به سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارائه می شود.

http://www.ichto.ir/Home/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/ID/7011

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم