جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

صندوق غیردولتی توسعه گردشگری راه اندازی می شود

نبدکاووس- عضو هیئت مدیره تورگردانان کشور گفت: به زودی صندوق غیر دولتی توسعه گردشگری کشور راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا صدیقی ظهر پنجشنبه در همایش گلستان مقصد گردشگری که در گنبدکاووس برگزار شد، افزود: بنا داریم با حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تشکیل این صندوق و تجهیز آژانس ها، توسعه فعالیت های فرهنگی و آموزشی، دهکده های سلامت، بازاریابی و تسهیلات تاثیرات مثبتی را در این حوزه فراهم آوریم.

وی با بیان اینکه ۱۵۰ نفر عضو جامعه تورگردانان کشور هستند، ادامه داد: هم اکنون کمیته های فرهنگی، گردشگری، سلامت و زیارت جامعه تورگردانان کشور فعال هستند.

صدیقی خاطرنشان کرد: ارز آوری و اشتغالزایی از عمده اهداف ماست و توجه ویژه ای به تورهای ورودی و گردشگران خارجی داریم.

وی تصریح کرد: انجمن تورگردانان کشور از سال ۱۳۷۴ تاکنون خدمات متعددی از جمله برقراری و دریافت جوایز صادراتی، برخورداری از معافیت های مالیاتی، اجازه حضور در نمایشگاه های خارجی با حمایت سازمان میراث فرهنگی و ... ارائه کرده است.

وی اضافه کرد: این انجمن همچنین با قابلیت اجرایی و ترویجی و برقراری ارتباط، تبلیغات منفی علیه ایران را خنثی کرده و تلاش کردیم با تبیین و القاء امنیت و رابطه پایدار با گردشگران خارجی آنها را به عنوان سفیران خارجی تقویت کنیم.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

http://mehrnews.com/news/3019445/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم