کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

هتلداران ایران را عشق به این صنعت نگه داشته است

تهران-ایرنا - رییس جامعه هتلداران کشور با بیان اینکه هتلداری در ایران به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد گفت: نسبت سود این صنعت به سایر مشاغل بسیار پایین است و هتلداران از روی عشق کار خود را ادامه می دهند.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، جمشید حمزه نژاد در مراسم رونمایی از رزرواسیون آنلاین جامعه هتلداران کشور افزود: 25 درصد آیین نامه اصلاح رتبه بندی هتل ها مورد بازنگری قرار گرفته، اما این بازنگری به جای تفویض برخی مسئولیت ها به بخش خصوصی، کارها را به سوی دولتی شدن متمرکز کرده و این اصلاح با نگاه 100 درصد دولتی انجام شده است.
وی اضافه کرد: از رئیس سازمان میراث فرهنگی خواسته ایم این آئین نامه را مورد بررسی مجدد قرار دهد چرا که با تغییرات صورت گرفته نه تنها مشکلی از هتلداران حل نخواهد شد بلکه محدودیت های جدیدی برای آنها وضع می شود.
حمزه نژاد، به نرخ هتل ها نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تا زمانی که آزادسازی نرخ هتل ها بر اساس عرضه و تقاضا نباشد چه بسا سبب دور شدن سرمایه گذاران امر هتل سازی از کشور شود.
وی تصریح کرد: باید با بازنگری در استانداردها و ضوابط موجود مانند سایر کشورهای موفق در گردشگری به سوی استاندارد کردن هتل های کشور پیش برویم.
حمزه زاده افزود: بنگاه های اقتصادی بر پایه سود می چرخند، اما از دیدگاه یک هتلدار مسافر یک شریک تجاری صرف نیست، بلکه مهمانی است که باید با نهایت رضایت از خدمات ما به کشور خود برگردد.
وی ادامه داد: هتلدارها در کشور ما چهار ماه درآمد دارند؛ اما باید 12 ماه به کارکنان خود حقوق دهند چرا که جز سه ماه تابستان و یک ماه ایام نوروز، اکثر هتل ها در بقیه مواقع سال در کما و تعطیلی هستند.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

http://www.irna.ir/fa/News/81915263/


ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم