کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

ظرفیت‎های گردشگری قم معرفی شود

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: استان قم دارای ظرفیت‎های بسیاری در حوزه گردشگری است که باید برای اقشار مختلف مردم معرفی شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، سید احمد وحیدی در جلسه کمیته نمایشگاه‎های تاسیسات گردشگری اظهارکرد: منافع استانی در گرو معرفی فرصت‎ها و ظرفیت‎های گردشگری است تا بتوان در این عرصه به صورت جدی ورود پیدا کرد.

وی افزود: معرفی فرصت‎های گردشگری با فعالیت بخش خصوصی به ثمر می‌رسد و در این راستا گردش مالی را در استان به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بخش خصوصی نقش مهمی در معرفی ظرفیت‎های گردشگری دارد تا با بهره‎مندی از امکاناتی که مجتمع‎های گردشگری و تفریحی بین راهی در اختیار آنها می‌گذراند، به بیان ظرفیت‎های گردشگری و صنایع دستی استان بپردازند.

وی از شرکت استان قم در سه نمایشگاه در سطح ملی و بین المللی خبر داد و گفت: این نمایشگاه‎های بین المللی و ملی در قشم و تهران، بهمن و اسفندماه برگزار می‌شود.

‌وی افزود: استان قم به علت موقعیت زیارتی و فرهنگی، ضریب نفوذ بالایی در سطح کشور دارد که شرکت در این نمایشگاه‎ها بهترین فرصت برای معرفی جاذبه‎های گردشگری استان است.

منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

http://www.isna.ir/fa/news/94101910644


ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم