جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

راهنمای جامع بازاریابی الکترونیکی در گردشگری منتشر شد

کتاب راهنمای جامع بازاریابی الکترونیکی در گردشگری؛ با تاکید بر مقصد با مجوز و به نمایندگی از سازمان جهانی گردشگری ترجمه و منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب راهنمای جامع بازاریابی الکترونیکی در گردشگری توسط جعفر باپیری، مهرداد خطیبی و مهدی صفدرزاده ترجمه شده است. این کتاب امسال برای اولین بار  با قیمت ۳۷ هزار تومان توسط انتشارات مهکامه وارد بازار شد.

این کتاب فصل مشترک رشته های گردشگری، بازاریابی، اینترنت و فناوری اطلاعات و ارتباطات است از این رو درک مطالب ان برای  افراد غیرمتخصص قدری دشوار است و نیاز به مطالعه منابع جانبی را گریز ناپذیر می کند.

این کتاب دارای ۲۲ فصل است که ارتباطی منطقی و منسجم با یکدیگر دارند و خواننده در گذر از فصل‌های مختلف کتاب این ارتباط و انسجام را حس می‌کند. کتاب برای مقصدهای گردشگری نگاشته شده است با این حال بیشتر رهنمودهای آن قابل استفاده برای سایر بخش‌ها و کسب و کارهای گردشگری نیز هست.

باپیری درباره ترجمه کتاب نوشته است: ترجمه این کتاب راهنمای جامع بازاریابی الکترونیکی برای مقصدهای گردشگری است با این حال با مطالعه کتاب به این نتیجه رسیدیم که بیشتر فصل‌ها و بخش‌های کتابب برای سایر سازمانهای و شرکت‌ها نیز مفید است از این رو برای جلب افرادی که ممکن است در نگاه اول و با خواندن عنوان کتاب آن را به خود مربوط ندانند عنوان متن ترجمه را اندکی تغییر دادیم.

 منبع خبر : خبرگزاری مهر

http://www.mehrnews.com/news/3025701

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم