کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

مزایده 9 بنای تاریخی به پایان رسید

تهران- ایرنا- مزایده 9 بنای تاریخی با مشخص شدن برندگان نهایی، به ایستگاه پایانی رسید.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا، دور نهایی مزایده 9 بنای تاریخی برگزار شد و برندگان 8 مزایده بنا مشخص شدند و مزایده یک بنای دیگر هم به دلیل رد شدن شرایط متقاضیان، تجدید خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی (صابتا)، مرحله نهایی مزایده 9 بنای تاریخی که در محل صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی برگزار شد، برندگان نهایی مزایده 8 بنا مشخص شدند.
بر اساس مزایده برگزار شده رضا برادران اصفهانی توانست با پیشنهادهای خود برنده مزایده 3 بنای تاریخی خانه شیران اصفهان، خانه بخردی اصفهان و کارونسرای گز این شهر باشد.
بر همین اساس شرکت فن و بنا زافشان نیز موفق شد با قیمت های پیشنهادی خود پیروز مزایده کاخ چایخوران مازندران و خانه خاکباز استان مرکزی باشد. در دیگر موارد، ابراهیم موسوی توانست به عنوان برنده مزایده خانه پامار خوزستان، خوشچهر محمدی برنده مزایده خانه سوری کرمانشاه و غلامحسین نیکویی نیز برنده مزایده خانه نجفی بوشهر معرفی شود. این در حالی است که مزایده کاروانسرای شاه عباسی دامغان به دلیل رد شدن شرایط متقاضی شرکت کننده تجدید خواهد شد.
این مزایده در حالی روز شنبه به ایستگاه آخر خود رسید که هفته گذشته نیز محمدرضا پوینده مدیرعامل صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، از برگزاری مزایده 20 بنای تاریخی دیگر در هفته های آینده خبر داده بود.
از ابتدای سال 94، صندوق احیا مراحل برگزاری مزایده 33 بنای تاریخی را با مشخص شدن برنده نهایی، با موفقیت به پایان رسانده است.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

http://www.irna.ir/fa/News/81923463/


ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم