جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

هتل های فارس هم در دهه فجر 10 تا 30 درصد تخفیف می‌دهند

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت : در روزهای دهه فجر تمامی هتل های استان فارس به مهمانان و گردشگران ورودی به این استان تخفیف 10 تا 30 درصدی می دهند .

خبرگزاری میراث فرهنگی - گردشگری - سید موید محسن نژاد با بیان اینکه نزدیک به 200 واحد اقامتی و هتل در استان فارس وجود دارد افزود : در حال حاضر 19 هتل 3 و 4 و 5 ستاره در فارس در حال ساخت است که طبق برنامه ریزی ها 2 تا 3 سال دیگر این واحدهای اقامتی به بهره برداری می رسند .
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس افزود : در حال حاضر سهم فارس از مدت اقامت شب گردشگران به 5/2 شب اقامت می رسد که با توجه به قرار گرفتن در دوره پسا تحریم و افزایش ورودی گردشگران خارجی به کشور و به تبع آن استان فارس همچنین افزایش واحدهای اقامتی و ارایه خدمات مطلوبتر به گردشگران امید است بتوانیم در برنامه های کوتاه مدت این به 3 شب اقامت برسد .
به گفته محسن نژاد ، در برنامه های بلند مدت نیز اقامت شب گردشگران در فارس باید به 5 روز برسد . در این راستا در روزهای دهه فجر تمامی هتل های استان فارس به مهمانان و گردشگران ورودی به این استان تخفیف 10 تا 30 درصدی می دهند .

او  در ادامه گفت : طبق آمارهای ارایه شده در سال 94 ورودی گردشگران به استان فارس با افزایش 6 درصدی همراه بوده است .

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی

http://www.chn.ir/NSite/FullStory/News/?Id=116767&Serv=2&SGr=24

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم