کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

پیشنهاد شهردار پانچوای صربستان برای برگزاری تورهای مشترک گردشگری با ایران

بلگرد - ایرنا - شهردار منطقه «پانچوا»ی صربستان در دیدار سفیر ایران در این کشور، پیشنهاد برگزاری تورهای مشترک گردشگری میان این شهر و شهرهای ایران را ارائه کرد.

به گزارش ایرنا، دو طرف در این دیدار درباره راههای گسترش همکاری ها و سرمایه گذاری بین شهر پانچوا و شهرهای ایران در زمینه های مختلف از جمله پتروشیمی، کشاورزی، فرهنگی و گردشگری بحث و گفت و گو کردند.
«ساشا پاولوو» روز یکشنبه در دیدار با «مجید فهیم پور» با یادآوری لغو تحریم ها علیه ایران، این فرصت را مغتنم شمرد و گفت: شهر پانچوا خواهان تقویت همکاری های خود با ایران در زمینه های مختلف است و ما می توانیم در زمینه های پتروشیمی و حمل و نقل سرمایه گذاری و همکاری خوبی داشته باشیم.
وی امکانات ایران را در دیگر زمینه ها از جمله گردشگری، علمی و فرهنگی بسیار متنوع و گسترده دانست و تاکید کرد: شهر پانچوا می تواند با شهرهای مختلف ایران تورهای گردشگری مشترک برگزار کند و همچنین در زمینه های فرهنگی و دانشگاهی می توانیم همکاری خوبی را ارائه دهیم.
وی سطح همکاری های کشاورزی میان ایران و صربستان را بسیار خوب توصیف کرد و بر گسترش این همکاری ها بخصوص در سطح تحقیقاتی اشاره کرد و تبادل دانشجو و استاد را از دیگر زمینه های همکاری شهر پانچوای صربستان و ایران خواند.
شهردار شهر پانچوا با ارائه توضیحات درباره امکانات این شهر بخصوص در زمینه پتروشیمی، کشورزی و حمل و نقل از صاحبان صنایع ایرانی برای سرمایه گذاری در این شهر دعوت کرد و گفت که تبادل هیات های مختلف بین شهر پانچوا و شهرهای مختلف ایران می تواند گامی مهمی برای آشنایی طرفین از امکانات یکدیگر باشد.
وی به وجود بنادر مهم و بزرگ صربستان در کنار رودخانه دانوب اشاره کرد و افزود: این بنادر می توانند در حمل و نقل کالاها به منظور گسترش تبادل کالا بین دو کشور بسیار مفید و مؤثر باشند.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در صربستان نیز با یادآوری تحولات پس از اجرایی شدن برجام به روابط سنتی و دوستانه ایران و صربستان اشاره کرد و گفت: این دو کشور می توانند در زمینه های مورد علاقه طرفین همکاری های گسترده ای داشته باشند.
وی یکی از عوامل مهم در ارتقا همکاری ها را آشنایی طرفین از امکانات یکدیگر دانست و پیشنهاد کرد هیات های مختلف تجاری، فرهنگی و اقتصادی و فرهنگی از شهر پانچوا به ایران سفر کنند و تاکید کرد که این عمل می تواند متقابلا از سوی شهرهای مختلف ایران انجام شود.
فهیم پور امکانات کشاورزی، پتروشیمی و همچنین وجود پالایشگاه نفت در منطقه پانچوا را از جمله عوامل در همکاری ها برشمرد و گفت که شهرهای ایران می توانند با شهر پانچوا که در جوار رودخانه بزرگ دانوب قرار دارند، همکاری خوبی داشته باشند.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

http://www.irna.ir/fa/News/81953050/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم