جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

گردشگران آمریکایی مشتاق دیدن ایران/ مهمان نوازی ایرانیان تحسین برانگیز است

لندن - ایرنا - 'ناتاشا بیکر'، مدیر بازرگانی و فروش شرکت گردشگری عقاب طلایی، مهمان نوازی ایرانیان را تحسین برانگیز و عامل اصلی علاقه مندی این شرکت به همکاری های فرهنگی و گردشگری با ایران دانست.

به گزارش ایرنا، ناتاشا بیکر مدیر بازرگانی و فروش شرکت گردشگری عقاب طلایی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: بسیاری از گردشگران و دست اندرکاران ما، مهمان نوازی مردم ایران را تحسین برانگیز می دانند.
وی افزود: آن ها در تجربیاتشان اذعان می کنند که مردم ایران رفتاری حرفه و دوستانه دارند؛ لذا اینکه برخی از رسانه های گروهی تصویر منفی از ایران ترسیم می کنند ما را ناراحت می کند.
مدیر بازرگانی شرکت گردشگری عقاب طلایی در ادامه گفت: اولین سفر ما به ایران ( از طریق قطار) در اکتبر سال 2014 صورت گرفت که تنها ظرف 3 هفته تمام بلیت ها به فروش رسید. این مساله ما را شگفت زده کرد.
وی افزود: البته ما پیش از فروش از واکنش بازار اطلاعی نداشتیم اما پس ازآنکه تورمان به ایران را معرفی کردیم همه مایل بودند به ایران سفر کنند که این خیلی عالی بود.
بیکر در پاسخ به این سووال که چرا شرکتش ایران را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کرده گفت: رئیس شرکت همواره علاقه مند است که به مکان های ناشناخته برای گردشگران سفر کند؛ در خصوص ایران، وی به این کشور سفر کرد و با مهمان نوازی مردم ایران روبرو شد و ایران را فرصتی یافت که می تواند قطارهای شرکت را به آنجا روانه سازد.
وی در خصوص سفر پیشرو شرکت عقاب طلایی به ایران گفت: سفر بعدی ما به ایران، از نوامبر سال جاری از مسکو آغاز شده و پس از پشت سر گذاشتن کشورهای قزاقستان و ازبکستان از مرز ترکمنستان وارد مرز ایران خواهد شد.
مدیر بازرگانی شرکت گردشگری عقاب طلایی افزود: در جریان این سفر( به صورت مسافرت با قطار)، گردشگران از شهرهای مشهد، یزد، اصفهان، شیراز و تهران عبور خواهند کرد.
وی همچنین ضمن اشاره به مسیر جدیدی که به زودی به خطوط گردشگری این شرکت اضافه خواهد شد گفت: تور موسوم به «قلب پارس» علاوه بر شهرهای یادشده از کاشان، یزد و دیگر شهرهای ایران نیز عبور خواهد کرد.
بیکر گفت: هر بار که رئیس شرکتمان مکان جدیدی را در ایران می بیند می خواهد که آن را به لیست خطوط گردشگری اضافه کند.
مدیر بازرگانی شرکت گردشگری عقاب طلایی در خصوص بهای بلیت های این شرکت گردشگری گفت: شرکت ما مسیرهای مختلف باقیمت های مختلفی دارد اما به عنوان نمونه بهای تور «قلب پارس» که 14 روز است و در جریان آن گردشگران دو روز در تهران توقف دارند 16هزار و 495 دلار می باشد.
وی گفت که بلیت های این شرکت گردشگری به صورت مستقیم به گردشگران و همچنین از طریق سایر شرکت های گردشگری به فروش می رسد.
بیکر تصریح کرد که تاکنون بلیت های زیادی از سوی گردشگران برای سفر به ایران خریداری شده است.
وی گفت که در تورهای سال گذشته مجموعه ای اتباع انگلیسی و آمریکایی حضور داشتند؛ بااین حال امسال شمار زیادی از مسافران آمریکایی و از کشورهای انگلیسی زبان غرب هستند.
مدیر بازرگانی شرکت گردشگری عقاب طلایی در خصوص آینده همکاری های فرهنگی با ایران گفت: ما نسبت به افق ازسرگیری پروازهای مسافرتی به ایران هیجان زده و خرسندیم. ما شاهد گسترش صنعت گردشگری به ایران هستیم و بنابراین نسبت به آینده خوش بین هستیم.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

http://www.irna.ir/fa/News/81959255/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم