جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

برگزاری بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی ایران باتم خانه‌های ایرانی

نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به عنوان بزرگترین نمایشگاه گردشگری کشورمان با شعار "میهمان ما باشید" و با" تم خانه‌های ایرانی" از ۲۷ الی ۳۰ بهمن در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی‌باقر نعمتی زرگران در نشست خبری با محوریت برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع وابسته تهران اظهار داشت: این نمایشگاه به عنوان مهمترین رویداد رسمی نمایشگاهی گردشگری جمهوری اسلامی ایران تحت حمایت و نظارت معاونت گردشگری مسازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تاریخ 27 الی 30 بهمن مصادف با 16 الی 19 فوریه 2016 بر فضایی بالغ بر 31 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی ادامه داد: نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با شعار "میهمان ما باشید" و با "تم خانه‌ ایرانی" پذیرای مخاطبان خود ازجمله مقامات و مسئولان سازمان جهانی جهانگردی، سازمان‌های متعدد و تورهای گردشگری بین‌المللی، مقامات گردشگری سایر کشورها، متخصصان و کارشناسان حوزه گردشگری و بازدید کنندگان عام خواهد بود این نمایشگاه از 10 صبح تا 18 بعد از ظهر فعالیت خواهد داشت.

نعمتی تصریح کرد: تعداد سالن‌های تحت اختیار نهمین نمایشگاه بین‌المللی و گردشگری صنایع وابسته تهران در این دوره از 7 سالن در سال گذشته به 9 سالن افزایش یافته است همچنین در برگزاری این دوره از نمایشگاه از مشاوران و فعالان بین‌المللی حوزه تبلیغات گردشگری برای معرفی هر چه بهتر و ارتقای سطح تبلیغات این رویداد استفاده شده است. 

مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی با تشریح سالن‌های نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران گفت: سالن 38 - سالن ایران (استانها)، سالن A38- صنایع دستی، سالن 35 - خانه‌های تاریخی، سالن 40 و 44B - دفاتر خدمات گردشگری، سالن 31A و 31B - صنایع وابسته، سالن 40 (طبقه پایین) - بخش بین‌الملل، سالن B44 - هتلداری و اکوتوریسم و سالن 41B - گردشگری سلامت را دربرمی‌گیرد. 

نعمتی خاطرنشان کرد: در طراحی سال 38، سالن ایران  (استانها) در نهمین نمایشگاه بین‌الملی صنایع وابسته ایران استیج ویژه‌ای برای برگزاری مراسم آئینی - سنتی و اجرای گروه‌های موسیقی استانها تعبیه شده است که این گروه‌ها طی برنامه‌ریزی مشترک و جدول زمانبندی از پیش تعیین شده در بازه زمانی افتتاحیه تا اختتامیه نمایشگاه به طور مستمر به اجرا خواهند پرداخت.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/11/25/1000483

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم