جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

کیفیت هوا پس از ۴ روز سالم شد

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران کیفیت هوای امروز (چهارشنبه) را سالم دانست و گفت: دستگاه‌های سنجش آلایندگی تهران عدد ۷۹ را نشان می‌دهند که بیانگر بهبود کیفیت هواست.

محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: وزش باد مناسب در کلان‌شهر تهران موجب بهبود وضعیت هوا و کاهش آلاینده‌ها و ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون شده است؛ البته دستگاه‌های سنجش منطقه شهر ری عدد 115 را نشان می‌دهند که حاکی از آلوده بودن این منطقه برای گروه‌های حساس است.

وی ادامه داد: کیفیت هوای استان تهران بعد از 4 روز سالم شده و بنابر پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی در صورت تداوم وزش باد و حتی بارندگی شاهد ادامه همین روند در 24 ساعت آتی خواهیم بود.

کیفیت هوای تهران و برخی کلان‌شهرها از ابتدای هفته دچار افزایش آلایندگی و ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون شد و این تداوم آلودگی به‌مدت 4 روز ادامه یافت و شرایط را برای گروه‌های حساس، بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان نامناسب ساخت.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/11/28/1003774

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم