جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

راهنمایان تور کلید توسعه پایدار گردشگری به شمار می روند

تهران- ایرنا- دبیر همایش توسعه پایدار صنعت گردشگری گفت: راهنمایان تور، کلید توسعه پایدار گردشگری به شمار می روند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، علی رجبی روز یکشنبه در نهمین گردهمایی سراسری راهنمایان گردشگری ایران در موزه اسلامی، توسعه گردشگری در ایران را نیازمند موارد مهمی خواند و افزود: تاسیس شبکه رادیو و تلویزیون گردشگری از جمله مواردی است که می تواند به توسعه پایدار گردشگری و راهنمایان تور کمک فراوانی کند.
دبیر همایش توسعه پایدار صنعت گردشگری ادامه داد: افزایش ساعات کار موزه ها، به کار بردن کارت موزه مطابق با استانداردهای جهانی، حضور راهنمایان با تجربه در دفاتر داخلی و خارجی، همچنین جلوگیری از فعالیت تورهای بدون مجوز از جمله راهکارهایی است که به توسعه گردشگری کمک خواهد کرد.
رجبی خاطرنشان کرد: راهنمایان به دلیل تجربیات فراوانی که در دوره کاری خود کسب می کنند، از جمله افراد با تجربه به حساب می آیند که مسئولان باید از این تفکر نهایت بهره را ببرند.
رئیس موزه ملی ایران نیز در گردهمایی راهنمایان گردشگری گفت: ما در حوزه مدیریت موزه ها از امکاناتی مثل سالن، پژوهشگر و اشیای دیدنی برخورداریم که حاضریم آنها را در اختیار راهنمایان تور برای همکاری بیشتر قرار دهیم.
جبرئیل نوکنده، با اشاره به اینکه روسیه از سال 2003 یعنی به مدت 13 سال همواره سمینار موزه و گردشگری را برگزار می کند، افزود: ما نیز برای رونق بازدید از موزه و گردشگری آمادگی داریم تا اولین گردهمایی موزه و گردشگری ملی را برگزار کنیم.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

http://www.irna.ir/fa/News/81972588/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم