کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

اختصاص ۵ فروند بالگرد به صنعت گردشگری هوایی

فروند بالگرد طبق تفاهمنامه‌ای بین دو شرکت گردشگری و خدمات پروازی به صنعت گردشگری کشور برای انجام سفرهای هوایی اختصاص می‌یابد.

حسن یوسف، معاون عملیات شرکت خدمات پروازی یکی از این شرکت‌ها به خبرنگار مهر گفت: یک تفاهمنامه بین این شرکت و یکی از موسسات گردشگری و آموزشی بسته شده است که براساس آن  از اول اسفند ماه ۵ فروند هلی کوپتر برای حوزه گردشگری اختصاص پیدا کرده است.

وی گفت: شرکت ما از ده سال پیش در حوزه پروازهای شخصی و غیرنظامی و در حیطه دریایی و خشکی خدمات پروازی می‌دهد. پروازهای ما عمدتا اورژانس،VIP  و پرواز روی سکوهای نفتی بوده است و توانسته ایم با استفاده از هلی کوپترهای غربی و شرقی این کار را انجام دهیم. ثمره آن هم ۱۵۰۰ ساعت پرواز بدون سانحه بوده است.

این خلبان با اعلام اینکه خدمات پروازی برای حوزه شمال کشور و کویر انجام می شود ادامه داد: در نشستی که با این موسسه گردشگری داشتیم به این نتیجه رسیدیم که حوزه  گردشگری ما در زمینه بال گردی بسیار ضعیف است و ما گردشگرانی داریم که برای رسیدن شان به مقصد، زمان و مسیر بسیار مهم است بنابراین می خواهند که از بالگرد استفاده کنند.

وی افزود: در این تفاهمنامه تعهد دادیم که همه خدمات بالگردی برای توریست‌ها را در کشور برای اولین‌بار انجام دهیم این کار از اول اسفند ماه به مدت یک سال انجام می‌شود و ۵ فروند هلی کوپتر برای جابه جایی نفرات، هل اسکی، تیم چتربازی در ارتفاعات، پروازهای نمایشی در سطح خشکی و دریا اختصاص می‌یابد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

http://www.mehrnews.com/news/3562853/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم