جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

40 هتل چهار و پنج ستاره در کشور در دست احداث است

ارومیه - ایرنا - معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: اکنون 40 هتل چهار و پنج ستاره نیمه تمام در کشور با مشارکت بخش خصوصی در دست احداث است.

به گزارش ایرنا، سعید شیرکوند روز دوشنبه در بازدید از آخرین روند احداث نخستین هتل پنج ستاره شمال آذربایجان غربی در شهر گردشگری فیرورق از افزایش 50 درصدی هتل های چهار و پنج ستاره کشور در یک و نیم سال آینده خبر داد و گفت: با بهره برداری از این هتل ها تعداد هتل های چهار و پنج ستاره کشور از 110 به 150 هتل افزایش می یابد.
فرماندار شهرستان خوی نیز در جریان این بازدید گفت: نخستین هتل پنج ستاره شمال آذربایجان غربی در شهر گردشگری فیرورق این شهرستان با 90 درصد پیشرفت در حال اجراست.
حسین سیوانی اصل اظهار کرد: این هتل با ظرفیت 100 تخت و در 18 هزار مترمربع زیربنا در 9 طبقه احداث می شود که شامل تمامی امکانات زیربنایی، تفریحی و گردشگری بر اساس آخرین استانداردهای جهانی هتل سازی است.
وی افزود: هتل پنج ستاره شهر فیرورق با سرمایه گذاری بخش خصوصی با بیش از 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری احداث می شود.
فرماندار خوی گفت: در زمان حاضر این هتل از 90 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و پیش بینی می شود اوایل سال آینده به بهره برداری برسد.
در زمان حاضر شهرستان خوی 2 هتل سه ستاره و یک هتل 2 ستاره با ظرفیت بیش از 200 تخت دارد که با بهره برداری از هتل 5 ستاره فیرورق، تعداد تخت هتل های این شهرستان به بیش از 200 تخت می رسد.
فیرورق یکی از شهرهای زیبای گردشگری استان آذربایجان غربی است که در 10 کیلومتری غرب شهرستان خوی قرار دارد.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

http://www.irna.ir/fa/News/81973998/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم