جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

هتل‌ ارزان، مترو رایگان و رستوران‌های سنتی با ۲۵ درصد تخفیف در نوروز پایتخت

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اشاره به برنامه‌های نوروزی برای پذیرایی از ۱۰ میلیون گردشگر در تهران از تخفیف‌های ۲۵ درصدی رستوران‌های سنتی، کمتر شدن نرخ هتل‌ها و همچنین رایگان بودن مترو با کارت‌های تهران‌گردی در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، خسروآبادی در حاشیه آیین ملی نوروز در موزه ملی ایران با تشریح برنامه‌های نوروزی پایتخت اظهار داشت: تمام سعی ما بر این است تا آیین نوروز به کشورهای جهان بهتر معرفی شود کما اینکه این آیین صلح و دوستی در کشورهای همجوار به اجرا در می‌آید ولی با هماهنگی بیشتر می‌توان آیین نوروز را که همانا شعار رویش سبز است را بهتر به دنیا معرفی کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران همچنین با تشریح برنامه‌های نوروز در پایتخت توضیح داد: استان تهران آمادگی پذیرایی از 10 میلیون گردشگر و مسافر را در ایام نوروز دارد بنابراین تخفیف‌های قابل توجهی لحاظ شده است. از جمله اینکه نرخ هزینه هتل‌ها کمتر شده است.

وی همچنین با اشاره به دیگر تخفیف‌ها و تسهیلات برای گردشگران در ایام نوروز در تهران خاطرنشان کرد: در این راستا رستوران‌‌های سنتی خدمات خود را با 25 درصد تخفیف ارائه می‌دهند و هزینه اتوبوس‌های بی آر تی و مترو نیز با در دست داشتن کارت تهران‌گردی برای گردشگران رایگان خواهد بود.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/12/18/1022279

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم