جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

کاخ را در کاخ ببینید

نمایشگاه "کاخ در کاخ" ۱۴ تا ۲۱ اسفند در گالری هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سیزدهمین نمایشگاه گروه نقاشی "نبش کاخ" با عنوان «کاخ در کاخ» در گالری هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برپا می‌شود. در این نمایشگاه با رویکرد هنر مدرن، سبک‌ها و تکنیک‌های گوناگون و شخصی هنرمندان این گروه نقاشی در معرض دید قرار گرفته است.

بهنام جلالی، رضا هدایت، منصور دولو، حسین مراد نژاد، سعید فلاح فر، بامداد رضوانیان، صابر سلیمانی، محمد لقمانی، محمد افتخاری، لیلا محمدی، ابراهیم اکبری گرز، امیر حسینی، رویا حسینی، سلماز خالق پناه، بنفشه خرم، مریم دارابی، ساناز خدادادی دهکردی، فروزان رحیمی، مینا رفیعی نژاد، حسین زارعشاهی، وحید سجادیان، زهرا غلامی، عاطفه فهیمی نسب، آمنه مددی، فواد مرادی، ملیحه مهجور، نسیم نوبهار و ویونا وژد هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

به گزارش مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، گروه نقاشی نبش کاخ متشکل از اساتید، نقاشان مطرح ایران و کارشناسان ارشد نقاشی با هدف ارائه اثار متفاوت از سال 1392 تشکیل شده است. به همین منظور سیزدهمین نمایشگاه این گروه با عنوان «کاخ در کاخ» در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بر پا است که همچون گذشته آثار تعدادی هنرمند میهمان نیز در کنار گروه به نمایش در می‌آید.
آیین افتتاح این نمایشگاه جمعه 14 اسفند از ساعت 14 الی 19 برگزار شده و این نمایشگاه تا 21 اسفند همه روزه از ساعت 9 تا 17 پذیرای هنردوستان است. علاقه مندان برای دیدن نمایشگاه یاد شده می‌توانند تا 21 اسفند همه روزه به گالری هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه کنند.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/12/19/1023912

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم