جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

تاخیر ۱۷ ساعته پرواز مشهد – تهران ایران ایر

تاخیر ۱۷ ساعته پرواز تهران مشهد شرکت هواپیمایی ایران ایر موجب سردرگمی و معطلی زایران امام رضا در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد.

خبرگزاری میراث فرهنگی – حمل و نقل - پرواز مشهد – تهران که قرار بود شامگاه جمعه 29 آبان ساعت 20 و 50 دقیقه مشهد را به مقصد تهران ترک کند تا زمان ارسال این خبر تاخیر داشته و مسافران پرواز در هتل آپارتمانی در شرایطی نه چندان مناسب به سر می‌برند.
یکی از مسافران این پرواز به خبرنگار خبرگزاری میراث فرهنگی گفت: روز پنجشنبه از آژانس هواپیمایی در تهران با ما تماس گرفتند و گفتند که پرواز شما یک ساعت تاخیر دارد و 21 و 55 دقیقه خواهد بود.
وی افزود: زمانی که به فرودگاه رفتیم ، تابلو فرودگاه زمان پرواز را ساعت  23 و 55 دقیقه اعلام کرده بود.  
البته این پایان ماجرا نبود. ساعت 11و 30 دقیقه با اعلام این خبر که پرواز به ساعت 5 صبح موکول شده است  از مسافران به صرف شام پذیرایی شد. و این در حالی بود که ایرلاین مورد نظر برنامه‌ای برای اسکان مسافران نداشت.
در این زمان شرکت هواپیمایی  با اعتراض مسافران هواپیما به خصوص یکی از آنها که خود کارمند یکی از شرکتهای هواپیمایی بود، مجبور به تهیه محل اقامت برای مسافران هواپیما شد و ساعت 30 دقیقه بامداد پس از تحویل گرفتن بار و ارائه کارت پرواز آنها را به سه هتل آپارتمان منتقل کردند و تعیین زمان دقیق پرواز را به ساعت 6 صبح موکول کردند.
 یکی از مسافران این پرواز که کارمند یک اداره دولتی است  و می بایست امروز درمحل کارش حاضر میشد اظهار کرد: ساعت 6 صبح با فرودگاه تماس گرفتم گفتند پرواز ساعت 12 ظهر است. اما زمانی که مجدا ساعت 8 و 15 دقیقه با فرودگاه تماس گرفتم زمان پرواز را ساعت 2و 30 دقیقه بعدازظهر اعلام کردند.
این در حالی است که اطلاعات فرودگاه مهرآباد اعلام کرد که پرواز مزبور تا اطلاع ثانوی تاخیر دارد.
بررسی پرواز‌های خروجی سایت فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد نیز نشان می‌دهد که پرواز ساعت 10 و 40 دقیقه مشهد – اهواز نیز تاخیر دارد و زمان پرواز 22 و 15 دقیقه در سایت اعلام شده است.

بر اساس اظهارات مسافران حاضر در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد پرواز شامگاه پنجشنبه ساعت 20و 55 دقیقه ایران ایر از تهران به مشهد نیز با با 5 ساعت تاخیر و ساعت 2 بامداد روز جمعه پرواز کرده است.

منبع خبر : خبرگذاری میراث فرهنگی

http://jazzservices.net/94218835/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم