کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

اهدای سومین لوح افتخار جهانی به سازمان منطقه آزاد قشم

به گزارش فرینا، فرزین حقدل با بیان این مطلب گفت: حضور سازمان منطقه آزاد قشم در نمایشگاه MITT 2016 مسکو به عنوان برگزارکننده پاویون جمهوری اسلامی ایران همانند دو نمایشگاه دیگر در کشورهای چین و ایتالیا بسیار تاثیرگذار بود.
وی با اشاره به درخشش ایران در این نمایشگاه، اظهار کرد: منطقه آزاد قشم پیش از نمایشگاه MITT مسکو، مسئولیت برگزاری نمایشگاه گردشگریCITM کانمینگ چین وBIT  میلان ایتالیا را به عنوان نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، عهده دار بود.
به گفته حقدل، غرفه ایران در هر سه نمایشگاه  بین المللی به عنوان غرفه برتر برگزیده شد و تندیس و لوح افتخار این نمایشگاه ها به سازمان منطقه آزاد قشم اهدا گردید.
وی ادامه داد: با عنایت به رویکرد جدید ایران در عرصه های جهانی، طراحی غرفه ایران به صورت باغ ایرانی در این نمایشگاه ها ارائه گردید که این نماد منحصر بفرد ایرانی، بخوبی در سطح جهانی معرفی شد.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: استقبال بازدید کنندگان از غرفه ایران بسیار خوب بوده و علاوه بر گردشگران متقاضی سفر به ایران و بازدید از جذابیت های بی نظیر این سرزمین کهن، تعداد زیادی از سرمایه گذاران خارجی هم با حضور در پاویون ایران، علاقمندی خود را جهت سرمایه گذاری در زیرساختهای گردشگری کشور اعلام کردند.
به گفته وی، از دستاوردهای مهم حضور در این نمایشگاه ها میتوان به تفاهم نامه همکاری منطقه آزاد قشم و منطقه آزاد گوانجو چین که در سفر رئیس جمهور این کشور به ایران در حضور رئیسان جمهور دو کشور امضا شد و عقد قرارداد خواهر خواندگی قشم و شهر ویمودرون ایتالیا و همچنین جذب سرمایه گذارانی در حوزه های انرژی، توریسم و زیرساخت در کشورمان از سوی کشور ایتالیا اشاره کرد.

حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز با هدف بررسی راه های توسعه همکاری ها با فعالان اقتصادی جهان که در نمایشگاه MITT 2016 مسکو حضور دارند به این کشور سفر کرده است.

منبع خبر : پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

http://www.freena.ir/Default.aspx?tabid=67&ID=35993&PageID=36196

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم