جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

بارش برف و باران در استان‌های شمالی و غربی؛ ترافیک چالوس و هراز همچنان نیمه سنگین

همزمان با آغاز دومین روز از سال ۹۵، بارش باران و برف در محورهای مواصلاتی تعدادی از استان‌های شمالی و غربی کشور آغاز شده و این در حالی است که ترافیک در محورهای کرج چالوس و هراز همچنان نیمه سنگین است.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، گزارش‌های پلیس راه از محورهای مواصلاتی سراسر کشور در صبح دومین روز از سال 95 حاکی از بارش باران و برف در چند استان شمالی و غربی و ترافیک نیمه سنگین در چند محور مواصلاتی است.

بر اساس این گزارش در حال حاضر بارش باران در اکثر محورهای استان‌های زنجان، چهارمحال و بختیاری، گلستان و مازندران ادامه دارد و گزارش‌های به دست آمده حاکی از آن است که بارش باران در محورهای مواصلاتی مریوان به کردستان، ایزه به ده دز و ایزه به باغ ملک آغاز شده است.

همچنین در اغلب محورهای مواصلاتی استان اردبیل و ارتفاعات کندوان در محور هراز در استان مازندران نیز بارش برف گزارش شده است.

گزارش‌های پلیس راه نیز حاکی از ترافیک نیمه سنگین در بخش‌های از محور کرج به چالوس در محدوده آدران، سدکرج، گچسر، سه‌راهی دیزین و پل زنگوله تا سیاه بیشه است.

علاوه بر این ترافیک در محدوده آبعلی تا امامزاده هاشم و حدفاصل پلور تا آب اسک و سه راهی لاسم در محور هراز نیز نیمه سنگین گزارش شده است.

این در حالی است که ترافیک در حال حاضر در محور فیروزکوه روان گزارش شده است.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/01/02/1031821

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم