جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

مقام مسئول: هتل حریم رودخانه جاجرود باید خراب شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: وزارت نیرو خواستار تخریب هتل حریم رودخانه جاجرود است، زیرا در حریم کیفی رودخانه ساخته شده است.

خسرو ارتقایی امروز (چهارشنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به پرونده هتلی که در جاده تهران- فشم در حریم رودخانه جاجرود ساخته شده، اظهار داشت: پرونده این هتل از حیطه کار وزارت نیرو خارج شده و کار در مراجع ذیصلاح قضایی، دیوان عدالت اداری و استانداری تهران در دست پیگیری است.
این مقام مسئول تاکید کرد، شرکت آب منطقه ای تهران هیچ گاه حتی «در حد یک کلمه» با ساختمان سازی در حریم رودخانه جاجرود موافقت نکرده و همواره مخالف این موضوع بوده است.
وی تصریح کرد: این هتل از نظر وزارت نیرو در حریم کیفی رودخانه است و باید به طور کامل تخریب شود.
در منطقه «زردبند» استان تهران و در مجاورت رودخانه جاجرود، هتلی ساخته شده که تنها مجوز ساخت یک هتل رستوران در دو بلوک هفت و سه طبقه داشته، اما پس از اخذ پروانه مربوطه، این مجموعه شروع به ساختمان سازی غیرقانونی کرد و بلوک هفت طبقه را به 13 طبقه و بلوک سه طبقه را به پنج طبقه به صورت غیر قانونی تبدیل کرد.
این هتل نه تنها حریم رودخانه جاجرود را تصرف کرده، بلکه به دلیل نداشتن تاسیسات فاضلاب، فاضلاب خام این هتل پس از افتتاح در رودخانه جاجرود تخلیه خواهد شد. رودخانه جاجرود نیز به ذخایر سد لتیان می ریزد که یکی از پنج سد اصلی تامین آب شرب استان تهران است.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

http://www.irna.ir/fa/News/82023964/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم