کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

طرح ضربتی ایجاداشتغال با ظرفیت های میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دردست تهیه است

تهران - ایرنا - رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ضربتی ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت های سه بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دست تهیه است و ظرف دو ماه آینده این طرح به دولت و شورای عالی اشتغال ارائه می شود.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مسعود سلطانی فر در دیدار جمعی از مدیران ستادی، فرمانده و اعضاء پایگاه بسیج سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: امیدواریم با لغو تحریم‌های غیرقانونی و ناعادلانه و سرمایه گذاری هایی که در حال انجام است، در سال 95 شاهد رشد اقتصادی مطلوب در کشور باشیم.
معاون رئیس جمهوری با اشاره به نامگذاری سال 95 توسط مقام معظم رهبری، افزود: با توجه به اهمیت رونق اقتصادی در کشور، مبانی اقتصاد مقاومتی که در اسفند ماه سال 92 توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است توسط مجموعه دولت و دستگاههای اجرایی به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و پیگیری می شود.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: با برگزاری جلسات مکرر و اجرای طرح های کارشناسی شده، باور داریم که در آینده نزدیک شاهد تاثیرات مثبت این اقدامات خواهیم بود.
سلطانی فر تصریح کرد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در راستای تحقق مبانی اقتصاد مقاومتی نقش و جایگاه ویژه ای دارد، مسئولیتها و وظایف این سازمان به گونه ای است که در فرآیند توسعه اقتصادی و توسعه فرهنگی کشور، وظیفه و مسئولیت ویژه دارد.
معاون رئیس جمهوری اضافه کرد: با استفاده از این طرح و ظرفیتهای سه بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، این سازمان در بخش اقتصادی و به ویژه برای حل مشکل معیشت و معضل اشتغال، کمک جدی و تاثیرگذاری به دولت خواهد کرد.
وی ادامه داد: همه مدیران در تمامی بخش ها و استانها و همچنین بسیج و نیروهای دلسوز باید همت کنند تا با استفاده از ظرفیت طرح های پایدار و منسجم در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، حل معضل اشتغال و رفع مشکل معیشتی، گام های اساسی برداشته شود.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه یادآور شد: با منابع کم و سرعت بسیار، می توان در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اشتغال ایجاد کرد این در حالی است که ایجاد اشتغال در سایر بخش های صنعتی به سرمایه های هنگفتی نیاز دارد.
وی افزود: زمینه سازی اشتغال در صنایع دستی، اقشار ضعیف کشور را در بر می گیرد.
معاون رئیس جمهوری در پایان با اشاره به ثبات و آرامش فعلی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نسبت به حرکت در مسیر درست و تحقق منویات مقام معظم رهبری ابراز امیدواری کرد.
همچنین در این جلسه سرهنگ حسن اکبری فرمانده مرکز مقاومت بسیج و فخرالدین صابری دبیر ستاد اقامه نماز سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سخنانی از اقدامات و فعالیتهای معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تقدیر و تشکر کردند.

منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

http://www.irna.ir/fa/News/82034292/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم