جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

ایران در ونزوئلا فرودگاه و مجتمع گردشگری احداث می‌کند

با تصمیم دولت ونزوئلا یک شرکت ایرانی کار احداث فرودگاه و مجتمع گردشگری در دو جزیره این کشور را بدست گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تلویزیون ونزوئلا، در راستای تحقق موتورهای پانزدهگانه اقتصادی دولت ونزوئلا طی مراسمی که در جزیره مارگاریتای این کشور با حضور «نیکلاس مادورو» رییس جمهور ونزوئلا، وزیر توریسم، سفیر جمهوری اسلامی ایران و نیز برخی از مقامات کشوری و لشگری برگزار گردید طرح احداث فرودگاه و یک مجتمع توریستی در ۲ جزیره طی تفاهمنامه ای به شرکت تراسازه تبریز ایران واگذار شد.

 در این مراسم علاوه بر طرح  یاد شده، رییس جمهور ونزوئلا در خصوص واگذاری یک خط ویژه هوایی به جزایر یاد شده و همچنین احداث ساختمان به روش ال اس اف به وزیر کاخ ریاست جمهوری دستورات لازم را صادر نمود تا این پروژه نیز با شرکت تراسازه تبریز اجرایی گردد.

شایان ذکر است که فاز اول احداث مجتمع  توریستی تا کنون مبلغ ۲ میلیون دلار هزینه در بر داشته که شامل مطالعات دریایی و محاسبات مهندسی و سفرهای دریایی و هوایی و تحقیقات  ماهواره ای بوده است.  شرکت تراسازه قبلا موفق به احداث ۳ کارخانه در ونزو‌یلا و دریافت تقدیرنامه حسن انجام کار از سوی وزارت صنایع این کشور شده است.

منبع خبر : خبرگزاری مهر 

http://www.mehrnews.com/news/3656478/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم