جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

سعدآباد در روز جهانی موزه‌ها تعطیل است!

مجموعه کاخ موزه‌های سعدآباد ۲۹ اردیبهشت روز جهانی موزه‌ها تعطیل است.خبرگزاری میراث فرهنگی – میراث فرهنگی - در حالیکه سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد که به مناسبت فرارسیدن روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی  چهارشنبه 29 اردیبهشت بازید از تمام موزه‌های کشور برای عموم رایگان است؛ مجموعه کاخ موزه‌های سعدآباد در این روز تعطیل است.
در سایت این مجموعه برنامه های فرهنگی متعددی را برای بزرگداشت روز موزه‌ها وهفته میراث فرهنگی اعلام کرده‌اند که از اواخر هفته گذشته آغاز شده است و تا آخر این هفته ادامه دارد. برنامه‌هایی چون نمایشگاه گروهی آثار هنرهای سنتی، نمایشگاه آثار خوشنویسی و تذهیب هنرمندان معاصر ایران، رونمایی از دو اثر «سیمرغ»‌ و «محیط زیست» استاد فرشچیان، نمایشگاه عکس، کارگاه مرمت اشیا، تجلیل از برادران امیدوار، جهانگران معاصر ایران و گروه طبیعت گردهای ماجراجو، ویژه برنامه کودکان به مناسبت هفته میراث فرهنگی و ... برخی از برنامه‌های مجموعه سعدآباد در هفته میراث فرهنگی است که از تاریخ 23 اردیبهشت شروع شده و تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
 اما دقیقا در روز 29 اردیبهشت، روز جهانی موزه‌ها بزرگترین مجموعه موزه‌ای کشور به دلیل برگزاری مراسم استقبال از رئیس جمهور کرواسی تعطیل است. تعطیلی گاه و بی‌گاه سعدآباد مدتی است که گربیان این مجموعه را گرفته و مشکلاتی را برای این مجموعه ایجاد کرده است. معاونت میراث فرهنگی با انتصاب سید بیوک موسوی با سوابق سیاسی و نظامی به مدیریت مجموعه سعدآباد سعی در حل این مشکل دارد که هنوز موفق نشده است.

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی 

http://chn.ir/NSite/FullStory/News/?Id=117431&Serv=3&SGr=22 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم