کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

نمایشگاه «طراحی، سیاه مشق های مهدی احمدی » برگزار می‌شود

نمایشگاه «طراحی، سیاه مشق های مهدی احمدی » برگزار می‌شود
نمایشگاه طراحی مهدی احمدی سی و یکم اردیبهشت ماه تا 14 خرداد برگزار می شود.خبرگزاری میراث فرهنگی – فرهنگ و هنر -  نمایشگاه «طراحی، سیاه مشق های مهدی احمدی » جمعه 31 اردیبهشت ماه افتتاح می شود .
پرستو رجایی، برگزار کننده این نمایشگاه در مورد آن می نویسد:« مهدی احمدی وقتی طراحی می کند، نقاشی می کند و مرز بین آن ها در کارهای او محو می شود. دغدغه ی او در این مجموعه ریتم، کمپوزیسیون جدید، تاکید و شخصیت بخشیدن به هریک از خطوطی است که در طراحی‌هایش استفاده می کند. مخلوق ذهن او دیگر خطوط هستند، نه فیگورها. انتخاب خطوطی که بیش از همه بیانگر باشند و بیش از پیش لرزش درونی او را انتقال دهند. خطوطی که موجب ترکیب بندی و رسیدن به درکی متفاوت از فضا و فیگور به وسیله ی ایجاد فضاهای مثبت و منفی فعال، شده است، بر اثر شانس یا نوعی هیجان آنی کشیده نشده اند. بلکه هرکدام نتیجه ی مشاهدات و تحقیقاتی بوده است که او بر روی سیاه مشق های عماد الکتاب و میزرا غلامرضا اصفهانی داشته است. این سیاه مشق ها، تاثیر خط های رضا عباسی و ذهن خلاقه‌ی هنرمند بر هم منطبق شده و مجموعه‌ی پیش رو را خلق کرده است. او برای رسیدن به ریتم، جسورانه جزییات را بیش از پیش پالایش کرده و با کشیدن هر خط و تکرار فرم ها در جهات مختلف، با استفاده از ابزار کار خودش، به ریتم زیبایی در فضا و خلق فیگورهایش رسیده است. جایی که لازم است، رنگ را تعمدا کنار می گذارد؛ لزومی که از دیدی آموخته شده نشات می گیرد. او لحظه به لحظه باید در گذاشتن خطوط مناسب و مقدار تکرار آن ها انتخاب کند و این تصمیم نهایی درباره ی خطوط از مبانی تثبیت شده در ذهنش تغذیه می کند و در جایی هم که نیاز است حساسیت آدمی را به جنبش درآورد، آبی زیبا، سبز زیبا و قرمز زیبا را به کارش اضافه می کند.»
این نمایشگاه تا 14 خردادماه ادامه دارد وعلاقه مندان می توانند هر روز از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه واقع در میدان آرژانتین، بلوار بیهقی ، بالاتر از کوچه 14 شرقی پلاک 13 بازدید کنند.

گفتنی است، مهدی احمدی، فارغ التحصیل گرافیک دانشگاه هنر، تا به امروز 10 تا نمایشگاه انفرادی و 32 نمایشگاه گروهی برگزار کرده است.

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی 

http://chn.ir/NSite/FullStory/News/?Id=117443&Serv=4&SGr=30 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم