جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

نشست تخصصی باستان شناسان استان سیستان وبلوچستان برگزار شد

زاهدان-نشست تخصصی باستان شناسی با حضور مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و برخی از اساتید و باستان شناسان اداره کل برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری مهر نشست تخصصی باستان شناسی با حضور مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان  و برخی از معاونین اداره کل ، اساتید و دانشجویان رشته باستان شناسی در دوره های مختلف از دانشگاه های سیستان و بلوچستان و دانشگاه زابل برگزار شد .

در این نشست برخی از اساتید و باستان شناسان اداره کل که در سال های گذشته در حوزه باستان شناسی ، کاوش و مطالعاتی انجام داده بودند ، به ارائه پرداختند .

دکتر مرتضوی از اساتید گروه باستان شناسی دانشگاه سیستان و بلوچستان به ارائه گزارش کاوش تپه دشت سیستان پرداخت ، دکتر کاوش در خصوص کاوش های  صورت گرفته در حوزه تپه طالبخان ، خانم دکتر شیرازی در خصوص بررسی های گیاه باستان شناسی  شهر سوخته ، آقای مجتبی سعادتیان در خصوص گمانه زنی جهت تعیین حریم محوطه باستان بمپور و آقای حیدری در خصوص محوطه تاریخی اسپیدژ بزمان و آقای مرعشی در خصوص بازنگری دشت سیستان پرداختند .

در ادامه دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه سئوالات خود را در موارد مطرح شده در نشست از اساتید و ارائه دهندگان خواستار بودند .

مشتاق گوهری مدیر کل میراث فرهنگی استان نیز در این همایش به ایراد سخنرانی پرداخته و از ادامه این گونه نشست ها، در آینده خبر داد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر 

http://www.mehrnews.com/news/3670762/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم