کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

تخفیف 70 درصدی بلیت باغ موزه دفاع مقدس در رمضان

تهران- ایرنا - مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه دفاع مقدس از تخفیف 70درصدی قیمت بلیت باغ موزه دفاع مقدس در شب های ماه مبارک رمضان خبر داد.
اصغر رضوانی روز سه شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بازدیدکنندگان می توانند بلیت این باغ موزه را در این ماه مبارک به مبلغ سه هزار تومان تهیه کنند.

تغییر ساعت بازدید از باغ موزه در ماه مبارک

رضوانی از تغییر ساعت بازدید تالارهای باغ موزه در ماه رمضان خبر داد و گفت: باغ موزه ، پیش از این از ساعت 9 صبح پذیرای عموم بود که در ماه رمضان این ساعت به دلیل رفاه حال بازدیدکنندگان و ایجاد فرصت مناسب برای آنان برای حضور در مراسم شب های شیدایی و نیز بازدید از تالارها به ساعت 13 و 30 تغییر کرد.
وی ادامه داد: بازدیدکنندگان در ادامه بازدیدهای خود می توانند در مراسم شبانه شب های شیدایی به مناسبت شب های رمضان شرکت کنند.
مدیرروابط عمومی و امور بین الملل باغ موزه دفاع مقدس درباره شب های شیدایی گفت: این مراسم همانند سال های گذشته؛ هر شب پس از اقامه نماز جماعت در مسجد جامع خرمشهر با پخش نورنمای بیت المقدس روی دیوار این مسجد نمایش آغاز می شود؛ درادامه نمایش تاریخی فصل وصل در کنار دریاچه هورالهویزه از ساعت 30 و 21 آغاز می شود و تا ساعت 23 و 30 ادامه دارد. 

* باغ موزه دفاع مقدس ماه رمضان شنبه ها باز است
رضوانی اعلام کرد: روزهای شنبه هم باغ موزه دفاع مقدس باز است اما پذیرایی از بازدیدکنندگان از ساعت 15 و 30 انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: شنبه ها، طبق تقویم باغ موزه دفاع مقدس در ماه های عادی سال، روز تعطیلی این مجموعه به شمار می آید؛ اما در ماه رمضان به خاطررفاه حال بازدیدکنندگان، این تعطیلی لغو شد.

باغ موزه دفاع مقدس دربزرگراه شهید حقانی مجاور بوستان جهان کودک واقع شده است.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) 

http://www.irna.ir/fa/News/82112172/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم