کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

کنسرت بشردوستانه نوازندگان آذربایجان در تهران

نوازندگان آذربایجانی گروه دلنوازان برای برگزاری کنسرت خیریه‌ به تهران می‌آیند.

خبرگزاری میراث فرهنگی – فرهنگ و هنر - نوازندگان موسیقی کشور آذربایجان 26 آذرماه جاری کنسرت بزرگ خود را در برج میلاد تهران به نفع انجمن خیریه‌ای که اقدام به ارایه بورس تحصیلی به کودکان محروم، پرداخت هزینه درمان و حمایت مالی و توزیع آذوقه بین خانواده‌های بی‌سرپرست و نیازمند می‌کند، برگزار می‌کنند.
کنسرت بزرگ گروه دلنوازان به خوانندگی و نوازندگی عود فرامرز گرمرودی که پیشتر کارهای مشترکی با رامیز قلی‌اف از هنرمندان موسیقی سرشناس کشور آذربایجان داشته است برگزار می‌شود.
نوازندگان این گروه که به سرپرستی بابک منصوراف برای برگزاری کنسرت خیریه خود به تهران سفر می‌کنند همکاری‌های بسیاری با عالیم قاسم اف داشته‌اند.
گروه دلنوازان که به خوانندگی فرامرز گرمرودی اجرای خود در ایران را برگزار خواهند کرد پیشتر با ارکستر سمفونی بزرگ وین، ارکستر سمفونی بزرگ آلمان، و ارکستر سمفونی و فیلارمونیک آذربایجان نیز همکاری کرده‌اند.
دامون شش بلوکی مدیر برنامه و هماهنگی برگزاری کنسرت بزرگ دلنوازان در ایران با اشاره به صدور مجوز برگزاری این کنسرت و تایید نهایی اشعار آن از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: غول‌های موسیقی کشور آذربایجان به ایران سفر می‌کنند تا به اجرا قطعاتی در موسیقی ردیفی ایران بپردازند.
به گفته شش بلوکی، گروه دلنوازان همچنین با اجرای موسیقی مقام دار آن کشور بر اشتراکات فرهنگی میان ایران و آذربایجان نیز تاکید می‌کنند.
گفتنی است در کنسرت بزرگ گروه دلنوازان کشور آذربایجان در ایران، رییس کنسرواتوار  و مسئولین موسیقی آن کشور نیز به همراه اردشیر کامکار از چهره‌های موسیقی ایران حضور دارند.
دامون شش بلوکی گفت: کنسرت بزرگ گروه دلنوازان در برج میلاد تهران با همکاری تاثیرگذار انجمن موسیقی ایران برگزار می‌شود و در چند روز آینده نیز چند آلبوم متفاوت از این گروه توسط شرکت ماهور منتشر و به بازار موسیقی عرضه می‌شود.

گفتنی است بابک منصور‌اف، الشن منصوراف، شیرزاد فتحعلی‌اف، کامران کریم‌اف و فرید بابایف از چهره‌های نامدار موسیقی کشور آذربایجان نیز در کنسرت بزرگ گروه دلنوازان در ایران حضور دارند.

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی

http://www.chn.ir/NSite/FullStory/News/?Id=116176&Serv=4&SGr=30

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم