جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

اقامت نخستین تور گردشگری رالی پاریس ـ ایران ـ پکن در اردبیل

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اردبیل گفت: نخستین تور گردشگری خارجی رالی پاریس ـ ایران ـ پکن در سفر 6 روزه به ایران با طبیعت‌گردی و شرکت در مسابقات اتومبیل رالی سافاری جاده ابریشم انجام شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل، قادر تقی‌زاده صبح امروز با اشاره به اقامت شبانه نخستین تور گردشگری خارجی رالی ترانس مسیر جاده ابریشم در دریاچه نئور استان اظهار کرد: در این راستا هماهنگی‌های لازم با فرمانداری اردبیل، فرماندهی انتظامی، پلیس راهور و پلیس‌راه استان برای تردد تور گردشگری رالی و اقامت آنان در منطقه نمونه گردشگری دریاچه نئور انجام شد.

وی افزود: این تور گردشگری 68 نفره از کشورهای فرانسه، پرتغال، بلژیک، اسپانیا و آلمان با اتومبیل‌های ویژه مسابقات در نخستین مقصد خود با اقامت در کمپ گردشگری قره کلیسا و عبور از مسیرهای تاریخی و گردشگری آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی وارد استان اردبیل شدند و با بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان یک شب نیز در دریاچه نئور اقامت کردند.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به خروج این تور گردشگری در 30 خردادماه از مرز باج‌گیران ایران ادامه داد: دوره‌های بعدی این تور گردشگری در شهریورماه سال جاری در کشور اجرا خواهد شد.

 تقی‌زاده با بیان اینکه این تور گردشگری به دلیل ثبات امنیت و سندیت تاریخی گذر جاده ابریشم از ایران، این کشور را برای شرکت در مسابقات اتومبیل رالی سافاری مسیر جاده ابریشم انتخاب کرده‌اند، یادآور شد: مجری برگزاری این تور گردشگری را یکی از مؤسسات فعال اتومبیلرانی و گردشگری داخلی بر عهده دارد که تاکنون تورهای بسیاری را با عنوان رالی ترانس اجرا کرده است.

منبع خبر : خبرگزاری فارسی 

http://khabarfarsi.com/ext/16962421 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم