جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

اجرای اولین کنسرت مشترک علیزاده و قربانی در تهران

اولین کنسرت علیزاده و قربانی درتهران ششم تا هشتم دی ماه برگزار می‌شود.

 خبرگزاری میراث فرهنگی – فرهنگ و هنر-  حسین علیزاده و علیرضا قربانی با همراهی گروه هم‌آوایان و ضربانگ؛ طی روزهای ششم، هفتم و هشتم دی ما در سالن برج میلاد کنسرت برگزار می‌کنند. این اولین کنسرت مشترک علیزاده و قربانی در تهران است.
علیزاده و و قربانی طی یک ماه گذشته تور اروپایی کنسرت خود را برگزار کردند و این اولین همکاری مشترکشان بود. کنسرت‌های این گروه از کپنهاگ دانمارک در روز 30 اکتبر ( هشت آبان) آغاز می‌شد و فردای آن روز گروه در در وین وی صحنه می‌رفت. «Theater Akzent» در وین میزبان سالن میزبانِ این گروه بود.
در ادامه‌ی کنسرت‌ها؛ یکم نوامبر ( ده آبان) سالن Cologne Philharmonic Hall در شهر کلن محل اجرای گروه بود. همچنین 6 نوامبر (پانزدهم آبان) در فرایبورگ آلمان، 7 نوامبر (شانزدهم آبان) در مونشنِ آلمان، 8 نوامبر (هفدهم آبان) در لندن انگلستان، 10 نوامبر (نوزدهم آبان) در مادرید اسپانیا، 12 نوامبر (بیست و یکم آبان) در روتردام هلند، 13 نوامبر (بیست و دوم آبان) در بروکسل بلژیک، 14 نوامبر (بیست و سوم آبان) در برلین آلمان و در نهایت 16 نوامبر (بیست و پنجم آبان) در زوریخ سوییس کنسرت‌های دو آنسامبل هم‌آوایان و ضربانگ با نوازندگی تار حسین علیزاده و خوانندگی علیرضا قربانی برگزار شد.

در کنار علیزاده و قربانی؛ پژمان حدادی، بهنام سامانی و رضا سامانی نوازندگی پرکاشن را برعهده دارند. همچنین جواد افشار (سنتور)، سیامک جهانگیری (نی)، علی بوستان (شورانگیز) و صبا علیزاده (کمانچه) نیز در این کنسرت‌ها حضور داشتند.

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی

http://www.chn.ir/NSite/FullStory/News/?Id=116173&Serv=4&SGr=30

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم