جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

بوم‌گردی و گردشگری دریایی در استان بوشهر توسعه می‌یابد

بوشهر - معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: بوم گردی و گردشگری دریایی در استان بوشهر توسعه می‌یابد.
ناصر امیرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ظرفیت‌های ممتاز گردشگری در استان بوشهر وجود دارد که می‌تواند این استان را به قطب گردشگری در سطح کشور تبدیل کند و باید زیرساخت‌های مناسب را بدین منظور ایجاد کنیم.

وی از توسعه گردشگری در روستاهای استان بوشهر به عنوان یک برنامه مهم نام برد و اضافه کرد: استان بوشهر روستاهای بکری با قابلیت‌های گردشگری دارد که نیاز به شناسایی و نگاه کارشناسانه گردشگری دارد.

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از توسعه بوم‌گردی در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: روستاهایی که ظرفیت بوم‌گردی را داشته باشند شناسایی شده و اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: از سال گذشته به منظور توانمندسازی گردشگری روستایی، روستاهای دارای قابلیت استان بوشهر شناسایی و بازدید مسئولان و کارشناسان از این روستاها آغاز شده است.

امیرزاده با اشاره به برخورداری استان بوشهر از سواحل طولانی و با چشم‌اندازهای زیبا، بیان کرد: توسعه گردشگری دریایی در استان به عنوان یک اولویت دنبال می‌شود و از سرمایه‌گذاران این بخش حمایت لازم را خواهیم داشت.

وی افزود: امسال به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده است و بخش گردشگری نیز نقش مهمی در تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی خواهد داشت و باید تلاش کنیم که از همه ظرفیت‌ها در این بخش استفاده کنیم.

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: رونق بوم‌گردی و اکوکمپ از تصمیمات سازمان است که در این زمینه وام‌های خوبی با بهره‌های کم به عنوان تسهیلات گردشگری پرداخت می کند.

منبع خبر : خبرگزاری مهر 

http://www.mehrnews.com/news/3705927/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم