جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

سفر به ترکیه تا اطلاع ثانوی ممنوع است

تهران - ایرنا - سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با انتشار بیانیه ای از دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری خواست تا اطلاع ثانوی از هرگونه ثبت نام و اعزام گردشگر به مقاصد گردشگری این کشور اکیداً خودداری کنند.
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از سازمان میراث فرهنگی، بدنبال حوادث و ناامنی های اخیر در ترکیه و حادث شدن شرایط فوق العاده و بیانیه های نمایندگی های سیاسی و کنسولی کشورمان در مقصد، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با انتشار بیانیه ای از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خواست تا اطلاع ثانوی و تا زمان برقراری مجدد امنیت و آرامش، از هرگونه ثبت نام و اعزام گردشگر به مقاصد گردشگری این کشور اکیداً خودداری کنند.
این سازمان ضمن رایزنی با وزارت امور خارجه و سازمان هواپیمایی کشوری درحال برنامه ریزی برای بازگشت امن و تدریجی گردشگران ایرانی است که به دلیل ناآرامی های شب گذشته(جمعه) نتوانسته اند در زمان مقرر، ترکیه را ترک کنند.
بدیهی است دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مرتبط باید تمام تلاش و مساعی خود را در جهت تمهید شرایط اضطرار برای این قبیل گردشگران در خاک ترکیه مصروف داشته، همکاری و مساعدت لازم را با نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در این کشور برای حفظ سلامت و خروج تدریجی آنان به عمل آورند.

شماری از نظامیان ارتش ترکیه شب گذشته(جمعه) قصد کودتا را در این کشور داشتند که در نهایت به شکست انجامید. 

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) 

http://www.irna.ir/fa/News/82150981/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم