جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی

مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون صنایع دستی کشور، ۲۹ تیرماه برگزار می‌شود.
 خبرگزاری میراث فرهنگی – صنایع دستی-  این مراسم علاوه بر حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و جمعی از مقامات رسمی کشور، میزبان نمایندگان استان ها، معاونین صنایع دستی استان ها، غرفه های برتر در نمایشگاه، هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر و صنایع دستی نیز است.
در این مراسم که سه شنبه 29 تیرمه از ساعت 10 تا 12 در سالن آمفی تئاتر سازمان میراث فرهنگی برگزار می‌شود، از غرفه‌های برتر در حوزه‌های فروش، طراحی، تولید و همچنین دست اندرکاران برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تقدیر خواهد شد.

یادآور می شود، بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از 5 تا 10 خرداد ماه با حضور هنرمندانی از تمامی استانهای کشور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقه‌مندان بود. 

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی 

http://chn.ir/NSite/FullStory/News/?Id=117736&Serv=3&SGr=7 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم