کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

سرمایه گذاران بخش گردشگری مورد حمایت میراث فرهنگی قرار می گیرند

قدس-مدیرکل مناطق گردشگری و زیرساخت های سازمان میراث فرهنگی گفت:مجموعه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از سرمایه گذارانی که تمایل به حضور و فعالیت در این عرصه(هتل سازی)دارند، حمایت می کند.
به گزارش خبرنگار مهر، جلال تاجیک مدیرکل مناطق گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: از نظر ما یکی از اصلی ترین راهکارهای توسعه گردشگری به تعامل، همگرایی و هم افزایی با مقامات محلی معطوف می شود.

وی افزود:تعامل سازنده با فرمانداران شهرستان ها از راهکارهای موثر، مطلوب و سازنده ای است که مد نظر ما قرار دارد تا در این چارچوب به اهداف مورد نظر در عرصه گردشگری نائل شویم.

مدیرکل مناطق گردشگری و زیرساخت میراث فرهنگی عنوان کرد:امروزه گردشگری در حوزه ها و ابعاد گوناگون قابل تعریف بوده و از دامنه متنوعی برخوردار است که گردشگری سلامت، از نمونه های آن به شمار می رود.

تاجیک عنوان کرد:شهرستان قدس نیز به واسطه استعدادهای تولیدی که از آن برخوردار است، می تواند در گردشگری صنعتی توانمند ظاهر شود.

وی افزود:یکی از الزامات این شهرستان به توسعه اقامتگاه ها و هتل ها معطوف می شود و از همین تریبون اعلام می کنیم، مجموعه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از سرمایه گذارانی که تمایل به حضور و فعالیت در این عرصه(هتل سازی) دارند، در حد توان حمایت خواهد کرد.

مدیرکل مناطق گردشگری و زیرساخت های سازمان میراث فرهنگی عنوان کرد:ساخت و احداث هتل در محدوده های پیرامونی کلانشهرها از رویکردهایی است که امروزه در بسیاری از کشورها و همچنین شهرهای پیشرفته دنیا در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود:در برخی شهرهای جهان همچون پاریس و مادرید، با ساخت هتل و اقامتگاه در محدوده پیرامونی چنین شهرهایی، بستر و شرایطی فراهم شده تا گردشگران با صرف هزینه های کم تر، از ظرفیت های سیاحتی موجود برخوردار شوند.

تاجیک در خاتمه یادآور شد:این الگو در ایران نیز قابل اجرا است و می توان با ساخت هتل در مناطقی پیرامونی شهر تهران همچون قدس که در مجاورت پایتخت قرار دارد، به علاقه مندان حوزه گردشگری ارائه خدمات کرد و امیدواریم با فراهم شدن بستر و زمینه لازم، چنین پروژه هایی در شهرستان قدس اجرایی و عملیاتی شود.

منبع خبر : خبرگزاری مهر 

http://www.mehrnews.com/news/3717061/

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم