کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

پایگاه کاخ‌های هخامنشی استان بوشهر راه اندازی می‌شود

بوشهر - در حکمی از سوی معاون میراث فرهنگی کشور، نصرالله ابراهیمی به‌عنوان سرپرست پایگاه میراث فرهنگی کاخ‌های هخامنشی دشتستان منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، نصرالله ابراهیمی معاون میراث فرهنگی استان بوشهر اظهار داشت: هدف از ایجاد پایگاه‌های میراث فرهنگی حفاظت و پژوهش، معرفی، آموزش، فعالیت‌های فرهنگی و نیز توسعه گردشگردی است.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های موجود و توأن کارشناسی در سطح استان و نیز برنامه‌های مشترک با مناطق هم‌جوار استان می‌تواند در پیشبرد اهداف پایگاه کمک کند.

ابراهیمی گفت: برنامه های پایگاه در سال جاری تشکیل بانک اطلاعاتی تمامی کارهای انجام از شروع بررسی‌ها و کاوش‌های باستان شناختی است و همچنین بررسی‌های باستانشناختی شامل بررسی‌های پیمایشی و بررسی ژئو فیزیک در محدوده کاخ‌ها است که در اولویت این پایگاه قرار دارد. محل پایگاه در حال حاضر در کاروانسرای مشیر الملک در شهر برازجان است.

به گزارش خبرگزاری مهر، استان بوشهر دارای سه پایگاه میراث فرهنگی مصوب است که شامل پایگاه کاخ‌های هخامنشی دشتستان، پایگاه میراث فرهنگی بندر سیراف و پایگاه میراث فرهنگی بافت تاریخی فرهنگی بوشهر است

منبع خبر : خبرگزاری مهر 

http://www.mehrnews.com/news/3718002/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم