کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

اولین روزنامه 4 زبانه تخصصی حوزه گردشگری کشور منتشر شد

تهران - ایرنا - اولین روزنامه 4 زبانه تخصصی حوزه گردشگری کشور، با هدف ارتقای توان صنعت گردشگری ایران و معرفی این ظرفیت به گردشگران خارجی منتشر شد.
سردبیر روزنامه «کیمیای ایران» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گردشگری ایرنا اظهار کرد: این روزنامه 4 زبانه تخصصی حوزه گردشگری کشور، با هدف ارتقای توان صنعت گردشگری ایران و معرفی این ظرفیت به جهانیان، منتشر شده است.
محسن طاهرمیرزایی اضافه کرد: این روزنامه در 12 صفحه فارسی، 2 صفحه انگلیسی، یک صفحه عربی و یک صفحه ترکی، درصدد است تا گامی هرچند کوچک در جهت اعتلای فرهنگ ایرانگردی و جهانگردی برداشته و بر اساس ماهیت جستجوگر و نقادانه مطبوعات، به واکاوی نقاط ضعف و قوت این حوزه بپردازد.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول این روزنامه اسماعیل کریمیان، جانشین مدیر مسئول حسین بیات و سردبیر محسن طاهرمیرزایی است.

گفت وگوی اختصاصی با حسین راغفر اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا (س)، حاشیه های اصلاح قوانین مربوط به رزرو اتاق در هتل های ایران، تحلیل عملکرد مجلس پیشین در زمینه گردشگری، بررسی عملکرد بانک گردشگری در زمینه حمایت از توریسم سلامت و ده ها گزارش دیگر، مطالب اولین شماره را تشکیل می دهند.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) 

http://www.irna.ir/fa/News/82157130/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم