کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

دیدار معاون گردشگری با سفرای کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا

تهران - ایرنا - معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای هماهنگی نخستین نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو مجمع گردشگری همکاری های آسیا (ACD) با سفرا و نمایندگان خارجی کشورهای عضو مقیم تهران دیدار کرد.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری کشور با 20 تن از سفرا و نمایندگان سیاسی کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا در محل معاونت گردشگری، دیدار و گفت و گو کرد.

مقامات حاضر کلیه اطلاعات مورد نیاز برای تسهیل شرایط و ترغیب وزرای گردشگری خود به منظور حضور در «نخستین نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو مجمع گردشگری همکاری های آسیا(ACD)» که قرار است از تاریخ 8 الی 9 شهریور ماه در شهر تبریز برگزار شود را دریافت نمودند. 

بنا به این گزارش در این جلسه اهداف برگزاری نشست آتی شامل راهکارهای توسعه گردشگری پایدار در منطقه آسیا، حفاظت از محیط زیست، اشتغالزایی، فقرزدایی، توانمند سازی جوامع محلی ونیز تسهیل تردد گردشگران در کشورهای عضو بازگو شد و چگونگی بهره مندی از این فرصت مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

همچنین سفرا و مقامات ارشد سفارتخانه های کشورهای عضو با دریافت دستور جلسه، فرم اطلاعات کلی و محتوای مورد نیاز با برنامه سفر وزرای گردشگری درنخستین نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو مجمع گردشگری همکاری های آسیا(ACD) آشنا شدند تا با ایفای نقش خود در هر چه باشکوه تر برگزار شدن این رویداد یاری برسانند. 

در گردهمایی مذکور سفرا و کاردارهای کشورهایی از جمله کره جنوبی، برونئی، تایلند، ویتنام، هند، ترکیه، روسیه، قزاقستان، ازبکستان، کویت، ژاپن، بنگلادش، اندونزی، تاجیکستان، فیلیپین و چین حضور داشتند. 

لازم به ذکر است «نخستین نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو مجمع گردشگری همکاری های آسیا(ACD) در ماه آتی در تبریز برگزار خواهد شد.

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) 

http://www.irna.ir/fa/News/82169698/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم