جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

احداث اولین هتل 5 ستاره حلال در ایران

با مشارکت شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، مراحل آماده سازی زمین برای آغاز عملیات احداث اولین هتل 5 ستاره کشور در شهر اصفهان و در محل قدیمی هتل جهانگردی این شهر در حال انجام است.
به گزارش عصر خبر، با مشارکت شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، مراحل آماده سازی زمین برای آغاز عملیات احداث اولین هتل 5 ستاره کشور در شهر اصفهان و در محل قدیمی هتل جهانگردی این شهر در حال انجام است.

در همین راستا و با حضور دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی، آخرین مرحله از آماده سازی زمین محل احداث اولین و بزرگترین هتل 5 ستاره حلال کشور بر اساس استانداردهای جهانی و با برندی معتبر، به پایان رسید.

عملیات اجرایی و ساخت این مجموعه بزرگ شامل 200 اتاق، 8 واحد سوئیت و 50 آپارتمان تحت نظارت و استانداردهای یکی از بزرگ ترین برند های جهانی در ساخت و نگهداری و بهره برداری از مجموعه های گردشگری در محل قدیمی هتل جهانگردی اصفهان به زودی آغاز خواهد شد و بدین ترتیب با تبدیل یک مجموعه 45 ساله به هتلی مدرن و استاندارد، بهترین نمونه بهینه سازی در صنعت گردشگری داخلی صورت خواهد گرفت.

این هتل که 600 تخت به ظرفیت گردشگرپذیری کشور اضافه خواهد کرد، ضمن ایجاد 200 شغل مستقیم و ترغیب بسیاری از گردشگران مسلمان برای بهره گیری از خدمات گردشگری با استانداردهای جهانی، می تواند به صورت غیرمستقیم نیز موجب اشتغال زایی گسترده ای شود.

نکته ارزشمند دیگر این است که این هتل در مجاورت ساختمان دانشگاه لوزان که اولین آکادمی بین المللی هتلداری ایران در زمینه آموزش های تخصصی در حوزه گردشگری و هتلداری است، قرار دارد.

منبع خبر : خبرگزاری دنیای سفر 

http://www.donyayesafar.com/n/7546 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم