جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

راه اندازی ربات شبکه اجتماعی تلگرام برای دریافت آثار جشنواره گردشگری

تهران - ایرنا - دبیر سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری گفت: بمنظور تسریع در ارسال و دریافت آثار این رویداد، ربات شبکه اجتماعی تلگرام راه اندازی کرده ایم.
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمد علی فیاضی افزود: ربات تلگرامی جشنواره از بخش هایی شامل «درباره جشنواره»، «جوایز جشنواره»، «قوانین و شرایط»، «تاریخ های مهم»، «ارتباط با جشنواره»، «ارسال آثار» و «تماس با ما» تشکیل شده و شرایط مساعدی را برای ارسال و دریافت آثار هموطنان از سراسر کشور فراهم آورده است. 
وی با بیان اینکه طبق این امکان متقاضیان شرکت در جشنواره مشارکت ملی گردشگری می توانند عکس و فیلم منتخب خود در حوزه گردشگری را از طریق تلفن همراه ارسال کنند، ادامه داد: بی شک با توجه به رو به اتمام بودن زمان شرکت در جشنواره و ترافیک ارسال آثار در روزهای پایانی، این امکان شتاب بیشتری به روند مشارکت خواهد بخشید. 
@Irantourismfestival_bot آدرس ربات تلگرامی سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری اعلام شده است. 

سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری با تعیین جوایز مختلف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در چهار بخش فیلم، عکس، ایده و سفرنامه نویسی در حال برگزاری است و شرکت کنندگان تا 31 مرداد ماه فرصت دارند با ارسال آثار خود از جوایز نفیس این رویداد برخوردار شوند. 

همچنین علاقه مندان می توانند از طریق مراجعه به سایت www.Irantourismfestival3.com آثار خود را به منظور داوری در این رقابت ملی ارسال کنند. 

منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) 

http://www.irna.ir/fa/News/82189542/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم