کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

واگذاری مدیریت تعطیلات به مردم

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از مردم خواسته حتى المقدور روز پنج شنبه اول مهرماه را براى بازگشت از سفر برنامه ریزى کنند.

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در تازه ترین اطلاعیه خود همزمان با سفرهای پایانی تابستان، با توجه به حجم بالای سفرهای مربوط به تعطیلات آخر شهریورماه و به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل برای بازگشت مسافران، از هموطنان خواسته برنامه سفر خود را مدیریت کنند و بازگشت خود را به ساعات پایانی روز جمعه دوم مهرماه موکول نکنند.

این ستاد از مردم خواسته حتى المقدور روز پنج شنبه اول مهرماه را براى بازگشت از سفر برنامه ریزى کنند. این درحالی است که چالش عدم ساماندهی تعطیلات در ایران، مردم را مجبور کرده است که از اندک فرصت ها و تعطیلاتی که به دست می آید بیشترین استفاده را داشته باشند؛ امری که موجب بروز ترافیک های طولانی مدت، ازدحام در مراکز گردشگری و باقی ماندن خستگی سفر برای گردشگران می شود.

این ستاد همچنین در اطلاعیه خود ضمن دعوت مسافران و گردشگران به حفظ آرامش خود در ترافیک های طولانی، نهایت همکاری با پلیس راهور ناجا و مأموران راهداری را از آنها خواستار شده و اعلام کرده مسافران با توجه به شرایط آب و هوایی در روزهای آتی از توقف های غیرضروری در حاشیه جاده ها، اطراف رودخانه ها و سایر نقاط که موجب ترافیک می شود، خودداری کنند.

براساس اطلاعیه ستاد هماهنگی خدمات سفر، گردشگران می توانند از طریق سامانه مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل به شماره 141 از وضعیت تردد در جاده های کشور و از طریق سامانه 134 از شرایط آب و هوایی مقصد مورد نظر اطلاعات لازم را کسب و سپس برای مسافرت خود برنامه ریزی کنند.

همچنین سامانه 09629 به صورت شبانه روزی اطلاعات جاذبه های گردشگری و مقاصد جدید را به گردشگران ارائه می دهد.

 http://www.donyayesafar.com/n/8055

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم