جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

رحیمی‌نژاد: استعدادهای لیگ کبدی بانوان را به زودی در تیم ملی می‌بینید

مسئول برگزاری لیگ‌های کبدی بانوان گفت: به زودی شاهد حضور بازیکنان جوانی در تیم ملی خواهیم بود که از دل همین لیگ شناسایی به تیم ملی تزریق شده‌اند.

زهرا رحیمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص لیگ برتر کبدی بانوان اظهار داشت: مرحله نهایی هشتمین دوره کبدی بانوان از 4 تا 6 آذر ماه در زاهدان با حضور تیم‌های گلستان، تهران، اصفهان، کرمانشگاه، زابل  وخراسان رضوی برگزار شد. در این مرحله پس از برگزاری 15 مسابقه که به صورت دوره برگزار شد، تیم گلستان با 9 امتیاز اول شد، تهران با 8 امتیاز  در رده دوم ایستاد و اصفهان و کرمانشاه با 5  و 4 امتیاز سوم شدند.

مسئول برگزاری لیگ‌های کبدی بانوان در ادامه افزود: این لیگ   با حضور 16 تیم آغاز شد و تیم‌ها در قالب 4 گروه و به صورت دورهای به مصاف هم رفتند و در پایان 2 تیم برتر از هر گروه به مرحله بعد صعود کردند. در مرحله نیمه نهایی نیز تیم ها در دو گروه به صورت دوره ای بازی کردند و 3 تیم از هر گروه راهی مرحله نهایی شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: دانشگاه زابل در دوره قبل به عنوان قهرمانی لیگ برتر بانوان دست یافته بود اما امسال چهارم شد که جای تعجب دارد، البته این موضوع نشان می‌دهد که تیم‌های کبدی با انگیزه کار می‌کنند که تیم‌ها برای کسب قهرمانی رقابت زیادی دارند.

سرپرست فنی لیگ برتر بانوان در خصوص استعدادیابی در لیگ برتر کبدی نیز گفت: با توجه به حضور خانم مقصودلو به عنوان سرمربی تیم ملی و مسئول کمیته استعدادیابی در فدراسیون، شاهد ظهور چهره‌های جدید و مستعد کبدی از استان‌های مختلف در این دوره از مسابقات بودیم و بازیکنان جوان و با انگیزه می‌توانند تیم ملی را قوی‌تر کنند و از آنجا که این بازی‌ها با هدف انتخاب بازیکنان برتر برای اردوی تیم ملی است به زودی شاهد حضور بازیکنان جوان در تیم ملی هستیم که از دل همین لیگ شناسایی به تیم ملی تزریق شده‌اند.

وی تاکید کرد: در مسابقات جوانان کشور هم این پروسه طی می‌شود و شاهد نظارت سرمربی تیم ملی بر مسابقات لیگ جوانان هستیم. تا آخر ماه مسابقات جوانان را در یزد یا تهران برگزار می‌کنیم و در نهایت مجموع بهترین‌های لیگ در تیم ملی حضور خواهند داشت.

رحیمی‌نژاد در پایان گفت: یکی از مشکلات تیم‌های بانوان نبود اسپانسر است و از این بابت به شدت در محدودیت هستیم ولی در این دوره تیم‌ها از نظر اسپانسر تا حدودی در شرایط بهتری قرار داشتند.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/09/15/930988

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم