کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

تعلیق از کار پزشک و پرستار رخداد تلخ پزشکی اصفهان/ برکناری مسئولان بیمارستان متخلف

معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه خط قرمز ما در وزارت بهداشت، سلامت مردم، حرمت و حقوق آن‌ها است، گفت: پزشک و پرستار مسئول در رخداد تلخ پزشکی اصفهان از کار تعلیق شده‌اند و مسئولان بیمارستان که در این زمینه کوتاهی کردند از کار برکنار می‌شوند.

محمد حاجی آقاجانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای درمان «صدرا زاهدپور» کودک خمینی‌شهری که مورد تخلف و خطای کادر پزشکی قرار گرفته بود، اظهار داشت: تیم ویژه بازرسی وزیر بهداشت برای بررسی ماجرای کشیدن بخیه از چانه کودک 4 ساله خمینی‌شهری اعزام شده که 2 تیم کارشناسی و ارشد به این استان سفر کردند، بنده هم به اتفاق مدیرکل نظارت دانشگاه علوم پزشکی استان در دانشگاه حاضر شدیم و موضوع را از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم.

وی افزود: جای تاسف دارد که در ارائه خدمت درمانی به این کودک این مشکل به وجود آمده است، ما در وزارت بهداشت حاشیه امن برای هیچ‌ فرد متخلفی نداریم، خط قرمز ما سلامت مردم، حرمت و حقوق آن‌ها است.

معاون درمان وزیر بهداشت بیان کرد: پزشک و پرستار مسئول، برای گذراندن مراحل قضایی به دادگاه نظام پزشکی احضار شدند که از طریق نظام پزشکی این موضوع در دادگاه در دست بررسی است؛ آن‌ها موقتا از کار تعلیق شده‌اند تا رسیدگی تکمیل شود.

وی گفت: در مورد مسئولان اداری هم این موضوع به دادگاه تخلفات اداری دانشگاه ارجاع شده و مسئله در دادگاه تخلفات در دست بررسی است؛ وزارت بهداشت به دقت این موضوع را رصد می‌کند، مسئولان بیمارستان که در این زمینه کوتاهی کردند از کار برکنار می‌شوند و به برخی مسئولان دانشگاه، حراست و بازرسی که در گزارش به موقع ماجرا تاخیر داشتند نیز تذکر لازم داده شده است.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/09/17/937400

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم