جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

صنایع دستی در سازمان میراث فرهنگی به یک حوزه پر کار تبدیل شده است

تهران - ایرنا - رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حوزه صنایع ‌دستی در سازمان میراث‌ فرهنگی به یک حوزه پرکار تبدیل شده که بتواند مناسبت‌های اجتماعی را با خود همراه کند و تبدیل به یک گفتمان شود.

صنایع دستی در سازمان میراث فرهنگی به یک حوزه پر کار تبدیل شده است
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان میرا فرهنگی، زهرا احمدی‌پور در دیدار با ساره بیات بازیگر سینما افزود: صنایع‌دستی تنها مسیری است که می‌تواند بین نسل جوان پیوند برقرار و آنها را با هویت تاریخی خود آشنا کند و با حضور شما هنرمندان بخشی از این مسیر طی شده است.
وی ادامه داد: حفظ صنایع‌ دستی و کمک به این حوزه در حقیقت ادای دین سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به تاریخ کشورمان ایران است.
معاون رئیس جمهوری با اشاره به ضرورت حضور هنرمندان در کنار صنایع‌ دستی گفت: حضور هنرمندان و بازیگران در جریان‌های مختلف مؤثر است و حضور شما هنرمندان در رویدادهای مرتبط با صنایع‌ دستی این اثرگذاری را مضاعف و به گفتمان‌سازی صنایع‌دستی کمک می‌کند.

احمدی‌پور یادآور شد: فرهنگ ایران همواره توالی داشته و هیچ‌گاه منقطع نشده و باید این توالی را حفظ کرد و این فرهنگ را به گفتمان غالب تبدیل کنیم؛ بنابر‌این حضور شما هنرمندان می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

 http://www.irna.ir/fa/News/82624973

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم