کاربر میهمان خوش آمدید ورود مشاوره تلفنی ۲۲۹۷۶۰۰۳-۰۲۱
جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

جوان ترین عکاس نخستین جشنواره عکس خوانسار: سفر به خوانسار شیرین ترین تجربه عکاسی ام بود.

جوان ترین عکاس نخستین جشنواره عکس خوانسار گفت: سفر به خوانسار و ثبت زیبایی ها و طبیعت بکر و آرامش بخشش اینجا شیرین ترین تجربه عکاسی را برایم رقم زد.
محمد حسین در گفت و گو با خبرنگار اختصاصی نخستین جشنواره عکس خوانسار با اشاره به مدت شروع فعالیت عکاسی خود اظهار داشت: من ۱۴ سال سن دارم که نزدیک به ۷ سال است که به حرفه عکاسی روی آورده و عکس می گیرم.
وی افزود: مدت چهارسال است که به صورت حرفه ای تر این هنر را دنبال می کنم و در این راه نیز زیر نظر مشورت های استاد افشین بختیار کسب تجربه کرده و علم آموزی می کنم.
جوان ترین عکاس نخستین جشنواره عکس خوانسار تصریح کرد: پیش از این تجربه حضور در مسابقات مختلف عکاسی را در مقطع استانی داشتم اما برای نخستین بار است که در جشنواره شرکت می کنم.
پاکزاد با اشاره به ژانر علاقه مندی خود در حوزه عکاسی گفت: در حال حاضر سوژه های اجتماعی و طبیعت موضوعات مورد نظر در عکاسی من است اما علاقه مندی اصلی ام ورود به بحث عکاسی مستند اجتماعی است.
وی ادامه داد: قصد دارم در آینده در این رشته عکاسی فعالیت کرده و آثار تولیدی خود را در این زمینه ارائه دهم.
جوان ترین عکاس نخستین جشنواره عکس خوانسار خاطرنشان کرد: مطلبی که باید به آن اشاره کنم این است که واقعا باید به اهالی این شهر تبریک گفت که با عشق و علاقه بافت شهر و طبیعت خود را همچنان محافظت کرده و نگذاشتند که دستخوش تغییرات متعدد شود که این موضوع واقعا جای خوشحالی دارد.
پاکزاد با اشاره به تعداد آثار ارسالی به جشنواره گفت: در سفر به خوانسار من توانستم ۱۰۰ اثر را توسط دوربینم ثبت کنم که از این آمار ۱۲ مورد را با مشورت پدر به جشنواره ارسال کردم.

http://khansarfestival.com/%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86/ 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم