جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

غرفه گردشگری ایران در نمایشگاه گردشگری راه ابریشم در تاجیکستان

تهران - ایرنا - نمایشگاه گردشگری راه ابریشم با حضور ایران ،سازمانها و دفاتر مرتبط با گردشگری در تاجیکستان، استانهای این کشور و سفارتخانه ها و موسسات خارجی مقیم دوشنبه در محل پارک ارم (بوتانیکی) این شهربرگزار شد .

به گزارش روز چهارشنبه بخش دیپلماسی عمومی و رسانه ای سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوشنبه سفارت کشورمان در تاجیکستان نیز اقدام به ایجاد غرفه گردشگری ایران در این نمایشگاه کرد که با استقبال مواجه شد.
در این نمایشگاه یک روزه که مورد بازدید مقامات کشور میزبان، سفرای کشورهای شرکت کننده و مردم تاجیکستان قرار گرفت، غرفه نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران با ارائه مجموعه متنوعی از صنایع دستی و فرش، آثار فرهنگی، غذاهای ملی، اجرای موسیقی زنده سنتی و معرفی جاذبه های گردشگری مورد استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان بویژه جوانان قرار گرفت.
بخش غذاهای ایرانی این غرفه با عنوان 'سفره ایرانی' که حاصل دستپخت بانوان دیپلماتهای کشورمان در دوشنبه بود با جلوه ای دلپذیر و متنوع پذیرای بازدیدکنندگان نمایشگاه بود و توانست توجه آنان را به خود جلب نماید.
این نمایشگاه در حاشیه کنفرانس دو روزه ای تحت عنوان' تاجیکستان سرزمین گردشگری' با مدیریت کمیته گردشگری و سیاحی تاجیکستان و با حضور شرکت کنندگانی از این کشور و دیگر کشورها برگزار شد.
در مراسم افتتاحیه کنفرانس «حجت الله فغانی»سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان نیز حضور داشت.

آساق**1663**دریافت و انتشار دهنده: خسرو حسینی

http://www.irna.ir/fa/News/82692242 

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم