جستجوی هتل
از تاریخ
به مدت

اعزام بانوان کبدی‌کار کرمانشاهی به رقابت‌های مرحله نهایی قهرمانی کشور

رئیس هیئت کبدی استان کرمانشاه گفت: دختران جوان کبدی‌کار استان کرمانشاه برای حضور در رقابت‌های مرحله نهایی قهرمانی کشور اعزام می‌شوند.

مراد کرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه مسابقات مرحله نهایی کبدی استاندارد بانوان جوان کشور به مدت چهار روز از امروز به میزبانی شهر گرگان برگزار می‌شود، اظهار داشت: تیم جوانان کبدی استاندارد بانوان کرمانشاه برای حضور در مسابقات مرحله نهایی کبدی قهرمانی کشور به استان گرگان اعزام می‌شوند.

رئیس هیئت کبدی استان کرمانشاه با بیان اینکه 12 تیم مناطق برتر کشور در این مسابقات حضور پیدا می‌کنند، عنوان کرد: این 12 تیم همگی مقام نخست و دوم مناطق خود را به دست آورده‌اند تا به این مسابقات راه پیدا کنند.

کرمی با اشاره به اینکه تیم‌های کرمانشاه و همدان برای حضور در این مسابقات عنوان اول و دوم منطقه سه کشور را به دست آوردند، گفت: وظیفه سرمربی‌گری تیم کرمانشاه را در این دوره از مسابقات لیلا دوستوندی عهده دار است که به تازگی مقام سوم لیگ برتر کبدی را نیز با تیم کرمانشاه به دست آورد.

وی با بیان اینکه با اعلام فدراسیون کبدی این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، خاطرنشان کرد: نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند و امید داریم تعدادی از بازیکنان  تیم کرمانشاه هم با وجود شایستگی های لازم به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم 

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/09/25/944378

ورود به سفرهای طلایی
نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور خود را وارد نمایید
فراموشی رمز عبور
ثبت نام
newsletter
سفرهای طلایی بهره‌مندی تا ۷۰٪ تخفیف، با عضویت در خبرنامه سفرهای طلایی

 سامانه رزرو هتل سفرهای طلایی، به شما این امکان را می‌دهد تا از بهترین قیمت هتل‌ها در سطح ایران، در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.


برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های هتل‌های ایران ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. 

ممنونم، بعدا عضو می‌شوم